Komentowana treść: Merlin 0.02
[#1] Re: Merlin 0.02
Ale sypie tymi przeglądarkami.. Cóż to się nagle zmieniło?
[#2] Re: Merlin 0.02
typowe amigowe zachowanie: kazdy chce napisac/przeportowac wlasna przegladarke. ciekawe na ile wersji autorowi starczy sil.
[#3] Re: Merlin 0.02

@Kokos, post #1

Imho im więcej tym lepiej, może w końcu któraś przeglądarka dorówna funkcjonalności takiemu FF
[#4] Re: Merlin 0.02
Na chwilę obecną wersja 68k ładnie się uruchamia i efektownie zawiesza :(



Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: Merlin 0.02

@Kokos, post #1

Wszystkie na jednym i tym samym silniku i zadna nie przekroczyla jeszcze okresu dojrzewania.
[#6] Re: Merlin 0.02

@_arti, post #5

Czy po przekroczeniu okresu dojrzewania przeglądarka www staje się przestarzała?
[#7] Re: Merlin 0.02

@_arti, post #5

Ja uważam, że OWB dla MorphOS jest już dojrzała.
[#8] Re: Merlin 0.02

@MDW, post #7

Prawie! Nie wiem czy przeoczyłem w preferencjach czy rzeczywiście tego nie ma - otwórz w nowej zakładce "w tle". Nowo otwarta zakładka jest od razu aktywną. Niewielki problem ale denerwujący...
[#9] Re: Merlin 0.02

@Pero, post #8

Środkowy przycisk myszy na linku użyj.
[#10] Re: Merlin 0.02

@MDW, post #7

Nie podejrzewam cie o to ale gdyby ktos inny to napisal, to stwierdzilbym, ze albo nigdy nie uzywal dzisiejszej przegladarki albo ma naprawde niewielkie wymagania odnosnie tego typu programow

[#11] Re: Merlin 0.02

@pampers, post #3

Ciekawe jak tam NetSurf.
[#12] Re: Merlin 0.02

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Na sprzetowym 040 odpala sie i nie wiesza (AOS3.1 z mapowanym romem 45.20), jednak przegladanie stron jest bezsensowne jesli chodzi o predkosc. To sie moze przydac na Natami, ale przegladarce jeszcze daleko do IBrowse.
[#13] Re: Merlin 0.02

@_arti, post #10

Aleś mi przyłożył! :D
Ale tak naprawdę nigdy tego nie używam lecz z rozwijanego menu. I jakoś mi to do głowy nie przyszło spalam się
A instrukcji nie czytałem spalam się
[#14] Re: Merlin 0.02

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Hmm umnie działa. Wolno bo wolno, ale działa. No dobra STRASZNIE WOLNO :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem