Komentowana treść: Celestia dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
No no fajny soft :)
[#2] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
Teraz będzie można polecieć z Amigą w kosmos. :)
Fotki w galerii pierwsza klasa.
[#3] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
Pobiorę wersję na PC i zobaczę jak działa.

Ostatnia edycja: 05.04.09 20:47:21
[#4] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
Bawiłem się tym kiedyś. Fajnie, że jest wersja na Amigę.




Benedykt Dziubałtowski


[#5] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
Program fajny, chociaż od strony silnika renderującego znacznie ustępuje Stellarium. Z rzeczy których brakuje Stellarium (a które ma Celestia) to np. renderowanie komet (niestety, każda kometa wygląda tak samo).
Bawiłem się trochę Stellarium i Celestią na moim lapku (jeździ czasami ze mną w charakterze dodatku do teleskopu) - zostawiłem sobie tylko Stellarium, które mi się bardziej podoba.
[#6] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x

@wali7, post #5

Żeby tak jescze Orbitera...
[#7] Re: Celestia dla AmigaOS 4.x
Celestia jest bardzo fajna, także dzięki dodatkom przeróżnym z nowymi galaktykami, objektami astronomicznymi, itp. Te dodatki trochę gigów zajmują.
Najbardziej lubiłem oglądać obracającą się stację kosmiczną i różne sputniki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem