Komentowana treść: Znajdź jajo!
[#1] Re: Znajdź jajo!
Przy okazji - info dla tych, co się nie złapali na promocję w poprzednie święta - do 13 kwietnia Cubic jest dostępny w specjalnej ofercie cenowej - 34,90 euro! :)
[#2] Re: Znajdź jajo!
8GMT to po naszemu która?



Benedykt Dziubałtowski

[#3] Re: Znajdź jajo!

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

+ 1h w Polsce
[#4] Re: Znajdź jajo!

@APC74, post #3

+2, bo mamy czas letni.
[#5] Re: Znajdź jajo!

@Grzegorz Kraszewski, post #4



Ostatnia edycja: 11.04.09 13:52:15
[#6] Re: Znajdź jajo!

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Czyli punkt 6 rano naszego czasu zaczyna się zabawa?



Benedykt Dziubałtowski

[#7] Re: Znajdź jajo!

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

9:00 naszego czasu.
[#8] Re: Znajdź jajo!

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Oni też. :D
[#9] Re: Znajdź jajo!
Czy komuś udało się coś znaleźć?
[#10] Re: Znajdź jajo!

@mailman, post #9

Mnie niestety nie, a z tego co widzę jeszcze dwa jaja zostały do odnalezienia...
[#11] Re: Znajdź jajo!

@mailman, post #9

klikam od samego rana i nic
[#12] Re: Znajdź jajo!

@mailman, post #9

Szukałem dwie godziny i nic.....


Benedykt Dziubałtowski
[#13] Re: Znajdź jajo!

@Benedykt Dziubałtowski, post #12

Znalazłem i już wysłałem zgłoszenie! :D
[#14] Re: Znajdź jajo!

@grxmrx, post #13

farciarz......


gdzie było?



Benedykt Dziubałtowski
[#15] Re: Znajdź jajo!

@grxmrx, post #13

mamy obydwoje dyskwalifikacje. To była jakaś podpucha. Ja to znalazłem przy pomocy systemowej lupy zrobiłem SS i wysłałem w odpowiedzi dostałem to:


Hi Benedykt,


I think I've found the last egg. If I'm wrong please e-mail me.




In what way does that look like an egg? That's a pixel, not an egg. The
egs look exactly like this: http://devplex.awardspace.biz/sample.html

The 1x1 pixel with the name "egg.gif" is for users who scan the HTML
code (unfair). I'm sorry but everybody who reports this pixel as an "egg" is
automatically disqualified.

Gruss/Regards Dietmar Eilert





Jak widać nie trzeba oszukiwać aby zostać oszustem.



Benedykt Dziubałtowski

[#16] Re: Znajdź jajo!

@Benedykt Dziubałtowski, post #15

http://img183.imageshack.us/img183/1120/findegg.jpg


Tu wyraźnie widać jak to cholerstwo wygląda. Faktycznie normalnie okiem jest to praktycznie niewidoczne. Jak pisałem trafiłem na to pod lupa. Zasugerowałem się tym co napisał Grix. On też to zaraportował. Jak się w to precyzyjnie wyceluje i kliknie pojawia się napis Cheater.



Benedykt Dziubałtowski
[#17] Re: Znajdź jajo!
i skończyło się. jestem okrutnie ciekawy, gdzie były te jajka, bo przeklikałem całą stronę pomagając sobie zmodyfikowanym cssem;)
[#18] Re: Znajdź jajo!

@Benedykt Dziubałtowski, post #16

te jajko to jest ten pixel?
[#19] Re: Znajdź jajo!

@Banderas, post #18

Tak mi się wydawało... Rozmawiałem grxmrx. On znalazł cos podobnego no i to zgłosił. Ja też coś takiego znalazłem no i też zgłosiłem. Po tym jak mnie zdyskwalifikował napisałem mu maila że nie skanowałem jego strony tylko używałem lupy. W odpowiediz dostałem to:

I understand. But a rule is a rule and since I can not verify how a user finds the pixel and why he decides to report a pixel as egg, I have decided to disqualify everybody who reports the 1x1 egg.gif pixel.


Sądzę, że on to źle rozegrał. Ten pixel powinien być zielony a nie biały wtedy ani ja ani grxmrx nie zwrócilibyśmy na to uwagi.

Zagrywka autora cubica troszkę nieprzemyślana. Nie wziął pod uwagę, ze ja w mandrivie mam systemową lupę i sobie przeszukiwałem sieć.


A no i coś mi tam pisał o egg.gif. Dopiero po tm mailu sprawdziłem ten pixel no i się kapłonem, że to się tak faktycznie nazywa.


Benedykt Dziubałtowski





Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem