Komentowana treść: AmiParty 2009
[#1] Re: AmiParty 2009
Szkoda, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania... . Udanej zabawy!
[#2] Re: AmiParty 2009
Ha, akurat wolny weekend, z Lublina niedaleko więc się pojawię.
[#3] Re: AmiParty 2009
Czaaaad!!! Tańczący banan Oczywiście zgłaszam swoją gotowość do przyjazdu z całym kramikiem klasycznego dobra. Tym razem proponuję wieczór z demkami na Amiśkę, czyli stare szlagiery i nowe numery z "brekpojnt" na rzutniku. Do zobaczenia w Chełmie!!! piwo

[#4] Re: AmiParty 2009
Info też wrzuciłem na OSnews
Zapraszam do klikania w plusik :D
[#5] Re: AmiParty 2009

@Sir_Lucas, post #4

Jak sie uda w czasie to zobaczymy Sam440ep-flex. Serdecznie zapraszam :D
[#6] Re: AmiParty 2009

@Sir_Lucas, post #4

Poszło.
[#7] Re: AmiParty 2009
Szkoły niby nie ma, zobaczymy jak się sprawy potoczą, fajnie by było zajrzeć. Jak rozumiem ataryniarz-komodziarz-(e)fikasz(?)-MarX też będzie.. ;)
[#8] Re: AmiParty 2009
MadMan? :)
[#9] Re: AmiParty 2009

@Kokos, post #7

Żaden tam efikarz ;). Wpadaj na imprezkę, zapowiada się rewelacyjnie OK
[#10] Re: AmiParty 2009
Znów przyszło wybierać między dwiema imprezami. Wybieram Amimajówkę, mimo, że dalej.
[#11] Re: AmiParty 2009

@Grzegorz Kraszewski, post #10

oj Kraszan AmiParty trwa całą noc. Jak się postarasz to zdążysz i do Chełma :) Dla chcącego nic trudnego
I nie będziesz musiał wybierać OK
BTW jezeli Amimajówka będzie w innym terminie niż 16 to zgłaszam swoją obecność w Krakowie.

Kokos - liczę na Ciebie. tańczący kokos

Marx- rezerwuję gry na Atari.

Nie mogę się doczekać...
[#12] Re: AmiParty 2009

@flea, post #11

Gdyby to tylko o to chodziło. Chodzi mi o ilość zajętych weekendów i kasę na wyjazd. W maju może być tylko jeden.
[#13] Re: AmiParty 2009

@Grzegorz Kraszewski, post #12

Wygląda na to, że ilość wolnych weekendów na Amimajówkę powoli maleje. Co powiedzielibyście w takim razie na 9 maja?
Muszę jeszcze dostać oficjalną zgodę na piśmie i oficjalny news na PPA można wysyłać.
[#14] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #13

Może być i 9, byle szybko, bo niedługo ustalamy grafik na maj w robocie i muszę wiedzieć :)
[#15] Re: AmiParty 2009

@Grzegorz Kraszewski, post #12

Wolałbym później, ale jak będzie dziewiątego, to też przyjadę.
[#16] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #13

W były Dzień Zwycięstwa? ;)
Do Chełma postaram się wybrać, ale to tak odległa przyszłość, że nie wiem, gdzie będę i dlaczego.
[#17] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #13

A to pech... może 30-31? :)
[#18] Re: AmiParty 2009

@Jacek Piszczek, post #17

no to druga sonda - co w takim razie zainteresowani myślą o sobocie 30 maja? (mi w sumie wszystko jedno)
[#19] Re: AmiParty 2009
O to i ja się wybiorę, może zdążę dopieścić moją Amy do tego czasu :)
[#20] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #18

Dla mnie pasuje 30 maja.

9 niestety odpada.
[#21] Re: AmiParty 2009
No ja oczywiscie też będe ;)
[#22] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #18

no 30 byl by dla mnie odpowiedni . Bo była by szansa że się pojwie . Nawet bardzo duża :)
[#23] Re: AmiParty 2009

@Drako^lM, post #22

Chłopaki... litości... ja się już pogubiłam kto gdzie będzie. Wpisujcie się kto przyjedzie na AmiParty 16 maja. W tym roku z rożnych przyczyn Party z opóźnieniem ( między innymi kłopoty lokalowe- trudno zarezerwować dogodny termin).
[#24] Re: AmiParty 2009

@flea, post #23

Wiadomo że na AmiParty będe :)
[#25] Re: AmiParty 2009

@wali7, post #18

Jeżeli chodzi o AmiMajówkę, termin 30 maja jest dla mnie znakomity.

Jeżeli chodzi o AmiParty, niezależnie od terminu przyjechać nie mogę.
[#26] Re: AmiParty 2009

@Drako^lM, post #24

Drako a spróbowałbyś nie być...
[#27] Re: AmiParty 2009
[#28] Re: AmiParty 2009
Poza tym zrobiliście bardzo fajne logo imprezy. Możecie wrzucić je do działu graffiti? (coby na tapecie wylądowało :))
[#29] Re: AmiParty 2009

@MarX, post #28

Wieczorem, albo bardziej prawdopodobne w nocy - zrodelka ma moj syn (Tims) - poniewaz jest to jego dzielo wykonane w GIMP'ie
[#30] Re: AmiParty 2009

@taurus, post #29

To widzę, że rośnie mi konkurencja
Gratulacje dla Timsa, będą z niego ludzie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem