Komentowana treść: Amimajówka 2009
[#1] Re: Amimajówka 2009
No to Efika w torbę i jadę. :D
[#2] Re: Amimajówka 2009
Jak mi nikt nie zrobi niespodzianki i uda mi się zarezerwować w robocie ten dzień wolny to laptop w torbe i jade :D
[#3] Re: Amimajówka 2009
No super . Chodź narazie jest tylko 50 % szansa ze będe PKP suxx
[#4] Re: Amimajówka 2009

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Azzorek i *y będą na bank :D razem z klasykami ;) A2000 z 68060 i A500+ z dodatkami.

Pozdrawiam

Azzorek
[#5] Re: Amimajówka 2009

@Azzorek, post #4

Też będę, zsieciujemy Amigi :>
[#6] Re: Amimajówka 2009
Czy z Dolnego Śląska będzie ktoś jechał na Amimajówkę?
[#7] Re: Amimajówka 2009

@grxmrx, post #6

Myśle żeby sie wybrac, możemy sie dogadac. Opcje transportu: PKP albo samochód.
[#8] Re: Amimajówka 2009
Super :)
[#9] Re: Amimajówka 2009

@Hubez, post #5

Wreszcie będę miał okazję oddać Ci joystick HubeZ ;) (jeszcze z pierwszego SACP) .
[#10] Re: Amimajówka 2009
Będę albo i nie. Niestety dzień wcześniej wracam z wyjazdu do Bratysławy, nie wiem czy dam radę.
[#11] Re: Amimajówka 2009

@Jacek Piszczek, post #8

[h]ello,
nie jestem w stanie aktualnie powiedzieć, czy pojawimy sie czy tez nie, ponieważ od 2 tygodni się jesteśmy przeprowadzeni :D
Gliwice City hehe
Jeśli dobrze pamiętam, to Wynajmujący coś wspominał o jakiejś wizycie kontrolnej w ostatnie dni maja, wiec w zależności od tego, kiedy się zapowie będzie większa lub mniejsza szansa ^_^

Niemniej ciesze się, ze pojawiła się zapowiedz kolejnej AmiMajówki!
Pozdrawiamy
M'n'M
[#12] Re: Amimajówka 2009
mapy dojazdu na amimajówkę jak zwykle są dostępne na stonie:
http://www.tdolphin.org/amikrak/

pozdrawiam
Rafael/ARMO
[#13] Re: Amimajówka 2009

@Rafael/ARMO, post #12

Ja już trafiam bez problemów . Autobus 152 spod dworca i jedziemy w pytę przystanków, jak widać górę po lewej i jest rondo, to wysiadać .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem