Komentowana treść: BOH - recenzja
[#1] Re: BOH - recenzja
Gierka wygląda jakby ze 20 lat temu powstała, tylko pewnie grywalność już nie ta... ;)

Ciekawe, że jeszcze się komuś chce takie pisać i to jeszcze jako komercyjne przedsięwzięcie.
[#2] Re: BOH - recenzja
Mnie niestety do gry wogole nie zacheca grafika. W opisie podanych jest kilka porownan do takich klasykow jak np Chaos engine, do ktorych autor gry powinien dazyc pod wzgledem graficznym. Jak dla mnie grafika stoi na poziomie niektorych lepszych darmowych gier na amige w latach 90. Do jakosci Payback jej jeszcze daleko. Ale ladne pudelko jest i profesjonalnie przygotowana reszta.
[#3] Re: BOH - recenzja

@Koyot1222, post #2

wazne ze komus sie chce :)
[#4] Re: BOH - recenzja

@PrzemasIII, post #3

No fakt, ale jak juz napisalem mnie aktualna grafa odzuca. Obserwuje ten projekt jeszcze ze strony Pixelation i widze ile autor pracy wlozyl w strone wizualna, mimo tego chyba lepiej gdyby wszedl w kooperacje z jakims pixel grafikiem udzielajacym sie na stronce.
[#5] Re: BOH - recenzja

@Koyot1222, post #4

a kiedy poprawicie blad :P ?? "Dla osób zainteresowanych tych tytułem,"
[#6] Re: BOH - recenzja

@PrzemasIII, post #5

to chyba nie do mnie :)
[#7] Re: BOH - recenzja

@Koyot1222, post #6

hehe no jasne :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem