Komentowana treść: Promocje w ACube Systems
[#1] Re: Promocje w ACube Systems
Jeżeli zdecydujemy się dokupić do Sam440ep-Flex "Vento" AmigaOS 4.1 to otrzymamy go za dopłatą 99 euro.

Może się czepiam, ale czy to znaczy, że nagle system nie jest oferowany razem z płytą główną? Dlaczego? Przecież to właśnie AOS4.1 napędzało sprzedaż.Co słychać w sprawie procesu o licencje do systemu i prawa do nazwy Amiga, bo jak dla mnie, to może ma jakiś związek (niekoniecznie ten pożądany :( )?
[#2] Re: Promocje w ACube Systems

@ender, post #1

A mnie się wydaje, że dzięki temu prostemu chwytowi marketingowemu cena zestawu wydaje się jakby niższa :)
[#3] Re: Promocje w ACube Systems

@ender, post #1

Może się czepiam, ale czy to znaczy, że nagle system nie jest oferowany razem z płytą główną?


O ile dobrze pamiętam, to za OS4 dla Sam440 zawsze trzeba było dopłacać osobno. Nigdy nie był za darmo z płytą główną, tylko ewentualnie w zestawie z podniesioną o jego (OS4) wartość.

Co nawiasem mówiąc dziwić nie powinno, wszak Sam440 to nie jest sprzęt dedykowany specjalnie AmigaOS4. Głupio by było, gdyby producent wymuszał u kogoś kupno systemu operacyjnego, który nabywca niekoniecznie musi mieć ochotę używać.

Ostatnia edycja: 26.04.09 18:37:52
[#4] Re: Promocje w ACube Systems

@GumBoy, post #3

Chyba, że o to chodzi.
[#5] Re: Promocje w ACube Systems

@GumBoy, post #3

"Co nawiasem mówiąc dziwić nie powinno, wszak Sam440 to nie jest sprzęt dedykowany specjalnie AmigaOS4. Głupio by było, gdyby producent wymuszał u kogoś kupno systemu operacyjnego, który nabywca niekoniecznie musi mieć ochotę używać."

A mnie w Acube powiedzieli że mi nie sprzedadzą samej płyty i że albo kupie razem z AOS4.1 albo wogóle.
[#6] Re: Promocje w ACube Systems

@wube, post #5

A za OS4.1 chcieli dopłaty, czy dawali go za darmo?

Jeśli chcieli dopłaty to gratulacje dla nich. Po co w ogóle podają cenę samej płyty, skoro jej kupić nie można, tylko na zasadzie wuzetki i kawy w "Misiu"?

PS. Właśnie zapytałem jednego z kupujących w akcji na eXecu. Można było bezproblemowo nabyć samą Sam440. Widać Ciebie jakoś specjalnie potraktowano.

Ostatnia edycja: 27.04.09 21:43:09
[#7] Re: Promocje w ACube Systems

@GumBoy, post #6

[quote]

Hello,

I'm afraid you cannot buy a board without OS4. On the Amiga market, we
are forced to sell a copy of OS4 with each board.


Prices are as follows:

Sam440Flex 800Mhz : 399 euros (excl. VAT)
AmigaOS 4.1 for Sam440ep: 105 euros (excl. VAT)
Shipping to Poland: 35 euros (excl. VAT)

You can pay through Paypal or by a bank wire transfer.

Paying by bank transfer, there are no additional taxes.
Paying through Paypal, you must add 4% to cover the Paypal fees.

Total including all taxes and shipping costs:
646.80 euros (by bank transfer)
or
668.36 euros (by Paypal)


Takim czymś mnie potraktowali
[#8] Re: Promocje w ACube Systems

@wube, post #7

To czekaj na zwyżkę złotówki pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem