Komentowana treść: Amiga Future 78
[#1] Re: Amiga Future 78
Zaraz, zaraz - Rooster nie był z Polski? Był ...
[#2] Re: Amiga Future 78

@MisOr, post #1

Tak, Rooster jest grą polską.

A do tego pełna wersja Foundation! Coś wspaniałego! Ta gra dorównuje Settlersom.
[#3] Re: Amiga Future 78
Kurde mogliby podawać co będzie na covercd bo zapłaciłem z tydzień temu za wersję bez CD bo myślałem po co mi na CD rzeczy które ściągnę z netu a tu coś takiego..
[#4] Re: Amiga Future 78

@pampers, post #3

ja zakupilem po raz 1 w vesali, mam nadzieje ze dobre pisemko
[#5] Re: Amiga Future 78

@PrzemasIII, post #4

Fajnie poczytać sobie o Ami na papierze, może to dziwne ale lubię czytać takie pisemka mimo że większość rzeczy znajdziesz szybciej na necie. Ogólnie poziom jest nawet dobry, angielszczyzna poprawna a artykuły w większości ciekawe :)
[#6] Re: Amiga Future 78

@pampers, post #5

Troszke drogawo ale to juz chyba ostatnie pismo ktore sie ukazuje w zrozumialym dla mnie jezyku. Jak mi sie spodoba to na pewno zaprenumeruje te 6 numerow.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem