Komentowana treść: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
[#1] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Benedykt, dzięki za fajny wywiad! OK Taa... Tak to dawniej bywało, ehh...
[#2] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Brawo Benenio.. kolejny ciekawy wywiad. Czekam na następny ;)
[#3] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
3XGIT!
[#4] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Co prawda tematyka trackerów nigdy mnie nie interesowała, ale wywiad z Pawłem czyta się świetnie - widać, że facet ma poczucie humoru.
[#5] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@PopoCop, post #4

Dzieki !!
[#6] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Zarąbiste!!!!!
[#7] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Osleplem i nie widze skad pobrac muzyke? Ktos pomoze?
[#8] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Wywiad wymiata :D
[#9] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Oke znalazlem, jest link na koncu wywiadu :)
[#10] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Juz po przeczytaniu pierwszej odpowiedzi zaczalem sie smiac i tak zostalo do konca. Wywiad z niezlym jajem, przyjemnie sie takie cos czyta
[#11] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Benedykcie - dzięki. Odwalasz kawał fantastycznej roboty. Te wywiady, które przeprowadzasz są bezcenne. Ratujesz od zapomnienia kawał amigowej historii. Szacun i kapelusz z głowy.

Kłaniam się z podziwem
Des
[#12] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@Des, post #11

Prawda? A skąd bierze kontakty tych ludzi ... Wielki szacun. OK
[#13] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Podobało się, bardzo :)

Btw, czy Paweł posługiwał się jakąś ksywą? Czy można znaleźć gdzieś jego moduły (nie w mp3)?
[#14] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Super wywiad!!! - dzięki Benedykcie za teleportacje do starych czasów! OK
[#15] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Swietny wywiad :)

niemniej jkestem odrobine zawiedziony: taka okazja do wlasciwego uzycia apostrofu - i zapomnieliscie :) Jarre -> Jarre'em
[#16] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Wywiad genialny. Może znajdę czas poczytać te artykuły. Odkąd mam Amigę chciałem się nauczyć pisać muzykę :) Utwory też super. Właśnie discomania mnie wkręca :D
[#17] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@Valwit, post #15

Może dlatego, że ja już od jakiegoś czasu nie robię korekty artykułów. :(
[#18] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad
Benedykcie, złowiłeś bardzo bardzo ciekawy wywiad. Właśnie sobie słucham modków, mówiąc szczerze są całkiem niezłe. Brakuje mi trochę industrialu, "Over The World" czy "White Night" robi robotę, "China Town" też, z tym industrialem ja tak już mam, że musi huczeć, być groźnie i taśmo-loop'owo ;). W "My TV" niezłe sample. wow. Lubię 80's więc jak dla mnie w skali od 1 do 6 dostaje 4+. Gratuluję wydania kasety, wiadomo, inne czasy, tak to się potoczyło, ale rzeczywiście zostaje coś dla innych na przyszłość. Ja sam przyznam się szczerze, że w wolnym czasie relaksuję się robiąc muzykę, kiedyś może uda mi się to złożyć w kompilację CD, którą mogę prywatnie rozspreadować, na razie siedzi na myspace i powstaje właśnie na Protrackerze - bo tak! ;) a muszę się jeszcze nauczyć jakoś to przemixować, żeby to co jest grane na jednym tracku np: w lewym głośniku, było słyszane także w prawym z pewną mniejszą ilością dB ;).

Wszystkiego dobrego dla p. Zgrzebnickiego życzę!
SEVERED HEADS smash crash!! ;)

o
x
[#19] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@SirLEO, post #17

ale wiesz, autor sam powinien imho :)
[#20] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@Valwit, post #19

Nie koniecznie powinien - od tego ma korektę.

Zaś korekta dała ciała
i po "łebkach poleciała",
bo coś innego na łbie miała.

Sromota moja jest tym większa, że właściwie mam wszystkie płyty J.M. Jarre'a (i nawet kilka płyt jego ś.p. ojca - Maurice'a). Czyli tak jakby fanem jestem. Ech... Popełniłbym rytualne seppuku pod wieżą ciśnień - niestety w okolicach tylko ordynarne hydrofornie są... ;)
[#21] Re: Paweł Zgrzebnicki - wywiad

@APC74, post #20

spoko, wazne ze wywaid jest, i jeszcze raz podkresle ze jest to jeden z najfajniejszych dotychczas
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem