Komentowana treść: MLDonkey 3.0.0
[#1] Re: MLDonkey 3.0.0
No nareszcie jakaś aktualizacja przydatnego softu
[#2] Re: MLDonkey 3.0.0
Zaraz trzeba przetestowac jak chodzi na efice :)
[#3] Re: MLDonkey 3.0.0
ostatnio probowalem to [url= ed2k://|file|Ukryty%20za%20maska.Film.napisy(Behind%20the%20mask.Film.Polish%20subtitles).avi|732792832|BD005F233CF55360C7080F84F5AA46B4|h=6O4IUEF7K4ZY5TMCRCSHG7BES5FESBJC|/]link-ed2k[/url] zassac i nie dalo rady.
[#4] Re: MLDonkey 3.0.0
W sam raz do ściągania OS4 ;)
[#5] Re: MLDonkey 3.0.0

@GumBoy, post #4

Ostrzegam, że tego rodzaju głupie prowokacje mogą się skończyć blokadą komentowania. Odradzam próby odpowiedzi/kontynuacji.
[#6] Re: MLDonkey 3.0.0

@Grzegorz Kraszewski, post #5

a można poprosić o bana do końca tygodnia ?
[#7] Re: MLDonkey 3.0.0

@rzookol, post #6

rozumiem, że nie miałeś czasu na zrobienie kompilacji Stratagusa dla MOSa i zamierzasz się ukryć
[#8] Re: MLDonkey 3.0.0

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

w dzisiejszych torrentowych czasach korzystac z osla ?

Ostatnia edycja: 12.05.09 12:49:55
[#9] Re: MLDonkey 3.0.0
Czy aby stabilnie dziala na Morphos 1.45 ?

Pytam bo wlasnie zaliczylem kilka zwiech systemu w towarzystwie MLDonkey Miami i OWB 1.0 (co prawda przy dlubaniu na localhost:4080 wiec moze to OWB cos nie teges)

Zmienilem teraz priorytet eth0 w Miami z 10 na 1 bo mp3 przycinalo i czekam na zwieszke


PS. ogolnie nie powstydzilbym sie uptime jaki mam ostatnio pod mosem z tym, ze na mosnet'cie, miami nie bylo mi potrzebne dopoki zly mldonkey mnie nie zmusil.

Ostatnia edycja: 12.05.09 13:35:15
[#10] Re: MLDonkey 3.0.0

@ede, post #9

Narazie MLD 'chodzi' niezle niepowiem , choc nie powiem ze biega ale to juz inne kwestie .
Zauwazylem jakies niescislosci w 'porozumiewaniu' OWB 1.0 z MLDonkey'em ; od
czasu do czasu cos sie 'zamota' ale mozna wybrnac bez restartu kompa.

Prawdopodobnie niedotyczy to uzytkownikow mos 2.2 tam MLD odpala bez problemow i nie sugeruje, ze bez MiamiDeluxe sie nie obejdzie.

PS. potestuje na mos145 z najnowszym OWB moze pomoze na 'zamotki'
[#11] Re: MLDonkey 3.0.0
Działa dobrze nie narzekam. Torrenty też ładnie ściąga choć jakiejś wielkiej róznicy w stosunku do wersji 2.9.5 nie widzę
[#12] Re: MLDonkey 3.0.0

@grxmrx, post #1

Grx nie wiesz czasem jak ściągać wybrany plik z torrenta a nie cały torrent?
[#13] Re: MLDonkey 3.0.0

@Arbuz, post #12

Niestety nie wiem jak to zrobić i czy to w ogóle wykonalne w tym programie.

Swoją drogą - fajnie teraz działa MLDonkey gdy można korzystać z domyślnego wyglądu (w CSS) pod OWB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem