Komentowana treść: NoWinED 0.79
[#1] Re: NoWinED 0.79
Moja drukarka w ogóle nie reaguje na polecenie drukowania. Starsze wersje NoWinEd, choć drukowały sieczkę, to przynajmniej jakaś reakcja była. A jak u was?
[#2] Re: NoWinED 0.79
No, nareszcie można zmienić obramowanie przycisków toolbaru na bardziej fikuśne bez zwiechy i konieczności resetu.

Drukować, niestety nie próbowałem, bo nie posiadam kompatybilnej z TP drukarki :(
[#3] Re: NoWinED 0.79

@R-Tea, post #1

Mnie niestety nie udało się sprawdzić. Na AOS 3.1, gdzie drukarka działa na 100% (mogę drukować z każdego programu na sterach PostScript) NoWinED się nie uruchamia. Pod AOS 3.9 (AmiKIT), gdzie NoWinED się uruchamia nie działa mi drukarka... I za żadne skarby zmusić jej do pracy nie mogę, chociaż próbowałem różnych ustawień - tych ze screenshootów dołączonych do NoWinEDa i takich jakie mam w AOS 3.1.
[#4] Re: NoWinED 0.79
Hmm... a czy jest tu ktoś z MorphOS'em, kto mógłby sprawdzić to drukowanie?
[#5] Re: NoWinED 0.79

@R-Tea, post #4

Naprawdę żadna pegazowca nie wypróbowała tego?
[#6] Re: NoWinED 0.79

@R-Tea, post #5

Kurcze, postaram się jutro sprawdzić...
Nie miałem teraz akurat czasu.

(Bo drukarki nie mam u siebie, więc nie jest to takie szybkie do sprawdzenia)

Ostatnia edycja: 16.05.09 22:54:04
[#7] Re: NoWinED 0.79

@Adam_K, post #6

Faktycznie, NowinED nie ma w tej wersjii zamiaru niczego drukować...

Sprawdziłem pod MOSem 2.2.
[#8] Re: NoWinED 0.79

@Adam_K, post #7

U mnie z kolei na 1.4.5 też nic.
Wrzuciłbyś raport na jego bugtrackera? Jest tutaj, na PPA. Oficjalny bugtracker programu. Tylko trzeba po angielsku napisać.

A tak przy okazji, czy w nowym MorphOS-ie zaszły jakieś zmiany, ulepszenia w zakresie systemu drukowania? Może poprawiony Turbo Print lub coś w tym stylu?


Ostatnia edycja: 17.05.09 14:26:17
[#9] Re: NoWinED 0.79

@R-Tea, post #8

Wrzuciłem na bugtrackera. O istnieniu wiem, bo sam na prośbę autora programu prosiłem Grxmrxa o jego utworzenie ;)

Czy zaszły zmiany w MOSie, jeśli chodzi o drukowanie, to za bardzo nie wiem, bo nie mam póki co u siebie drukarki. Wydaje mi się, że ta kwestia się jakoś specjalnie nie zmieniła, ale mogę się mylić...
[#10] Re: NoWinED 0.79

@R-Tea, post #8

W kwestii drukowania nic się nie zmieniło niestety. Zresztą o tym członkowie MOSTu od czasu do czasu wspominali na forach jeszcze przed wyjściem nowego Morphosa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem