Komentowana treść: AmiParty #7 to już jutro !
[#1] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Kto przyniesie tą "ultraszybką, alternatywną technologię"? Czyżby coś mnie ominęło i nie wiem o jakimś nowym sprzęcie?

A swoją drogą to oczywiście będę, razem z mini maciem czekającym na MorphOSa :) oraz obiecanym podziękowaniem za transport z ostatniego PoverDev :)

Ostatnia edycja: 15.05.09 18:48:03
[#2] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Melduję swój udział w tej wiekopomnej imprezie. Secik demek na klasyczną Amigę przygotowany i gotowy do odtworzenia! :)
[#3] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@MarX, post #2

!rulez
OK
[#4] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Dzięki za udaną imprezkę i doładowanie akumulatorów pozytywną amigową energią. Duże pidziękowania należą się dla organizatorów za chęci i czas poświęcony na organizację imprezy. OK
[#5] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Czy można już gdzieś znaleźć jakieś fotki?
[#6] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@eastone, post #5

Jeszcze nie ;)

[#7] Re: AmiParty #7 to już jutro !
I ja w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować organizatorom za rewelacyjną imprezę. Nastawiałem się na świetną zabawę i ... nie zawiodłem się :). Każde kolejne AmiParty podoba mi się bardziej od poprzedniego, życzę żebyście utrzymali taką zwyżkową tendencję (zwłaszcza w dobie kryzysu ;)). Brakowało tylko kilku znajomych "modrek", czyli Virago i Kokosa, ale nie można mieć wszystkiego. Ogólnie bardzo udana impreza!

Dla smaczku przesyłam link do fotek i pozdrawiam wszystkich obecnych ciałem i duchem (lub tylko duchem) na party.

http://picasaweb.google.pl/marxdzida/AmiParty7

Ostatnia edycja: 17.05.09 23:46:46

Ostatnia edycja: 17.05.09 23:47:21
[#8] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@MarX, post #7

Dzięki MarX za słowa otuchy, lecz tym razem się nie udało. :(
Unosiłem się bowiem w przestworzach obowiązków zawodowo rodzinnych... Szykuj meeting nad Białym to pojawię się za to w mocno powiększonym składzie ;) !
PS. ten LCD obsłuży wszystkie Twoje kompy? ja też tak chcę !! :)

Ostatnia edycja: 18.05.09 09:45:53
[#9] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@virago, post #8

sorry, miało być "mordki" a nie "modrki" ;). Co do LCD, to faktycznie wszystkie komputery są do niego podłączone!

Amiga -> gniazdo VGA
Atari -> Euro-Scart
Commodore -> S-Video

słowem... OGIEŃ! OK

Pozdrawiam!
[#10] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Chciałbym wszystkim przybyłym podziękować za przybycie, za wspaniałą atmosferę, której nie oddałbym za nic w świecie. Nawet nie wiecie jak bardzo ważne to jest! Mam nadzieję że następne AmiParty będzie jeszcze lepsze, albo przynajmniej tak wspaniałe jak obecne.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
OK
[#11] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Widzę na fotce Stonyego, vel Amigafana. Czy może przywiózł filmy z PowerDev#6?

Chętnie bym wywiady obejrzał :D
[#12] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@MarX, post #7

A czy te fotki można wrzucić na coś normalnego? Picasa wiesza mi wszystkie trzy przeglądarki, których używam
[#13] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@mailman, post #12

A czy te fotki można wrzucić na coś normalnego?


Mam wątpliwości co w tym przypadku jest nienormalne, Picasa, czy amibrowsery ;)
[#14] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@GumBoy, post #13

Korzystam z Opery, Firefoksa i starej Mozilli 1.5. Każda próba otwarcia Picasa powoduje zawieszenie przeglądarki.
[#15] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@mailman, post #14

Pod Operą rzeczywiście działało dziwnie: nie pokazywał kolejnych fotek po kliknięciu na strzałkę. Ale pod Firefoksem działa idealnie.

P.S. (pisane z Pega) dodam, że jestem w szoku, bo na mosowym OWB 1.2 ta picasowa galeria działa super (... a na Operze nie chciała :) )

Ostatnia edycja: 18.05.09 22:26:35
[#16] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@mailman, post #14

Na FF działa bezproblemowo.
[#17] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Dzięki wielkie za udaną imprezę i fenomenalną atmosferę, choć ja czułem się głupio, że nic ze soba nie przywiozłem :P

Respect dla MarX za pokaz demek :)

Kilka fotek:
http://rapidshare.com/files/234526140/AmiParty7.zip.html

Do nastepnego razu!
[#18] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@GumBoy, post #16

Na Safari i FF pod MacOSX też jest dobrze, śmiga pięknie.

@MarX

A możesz wrzucić te zdjęcia także do galerii PPA?
[#19] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@mailman, post #12

Servery Picasa dzialaja bezproblemowo we wszystkich popularniejszych s.o. bez wzgledu na przegladarke. Problem lezy po twojej stronie.

Na stronie:

AmiParty #7


umiescilem krotki film z imprezy oraz kilkanascie zdjec. Zapraszam do zapoznania sie z materialami. Uwaga serwer nie jest za szybki (256 Kb/s uploadingu) wiec prosze o cierpliwosc.
[#20] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@taurus, post #19

Spotkanie zaliczam do udanych atmosfera jak zawsze cudna. Dzięki wszystkim za przybycie na nasz Dziki Wschód :) cieszę się, że powoli rośnie grono ładniejszej płci na AmiParty.
Ja ze swojej strony bawiłam się całkiem nieźle, popróbowałam tego i owego ( w tym Cisowianki made by Drako), uzupełniłam braki w wiedzy, popracowałam na kilku programach, noc zarwana ale warto było.
[#21] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@flea, post #20

I jeszcze tutaj kilka zdjęć.

Click
[#22] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@doom, post #17

Ale ważne że byłeś i to się liczy :)
[#23] Re: AmiParty #7 to już jutro !

@Sir_Lucas, post #18

OK, wieczorem wrzucę fotki do galerii PPA :)
[#24] Re: AmiParty #7 to już jutro !
Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za wspaniałą imprezę.

Szczególnie chciałbym uściskać:

1. Organizatorów - za świetną atmosferę i dobrą zabawę bez wszędobylskiej ochrony.

2. Uczestników - za przybycie i prawdziwie amigowego ducha.

3. Zespół INSOMNIA - za świetny koncert (sekcja dęta rzuciła mnie na kolana)

4. Panią Grażynkę - za zabezpieczenie logistyczne.

5. Oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie - za profesjonalne przebadanie mnie alkomatem w ramach betatestów programu Alkotest autorstwa Marxa (btw. test wyszedł zgodnie z przewidywaniami - aplikację można spokojnie stosować, oczywiście Autor nie bierze za to odpowiedzialności, a szkoda...)

Tutaj garść zdjęć z tego wiekopomnego eventu (oczywiście na pikasie) . Do następnego spotkania!

Ostatnia edycja: 19.05.09 20:50:14
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem