Komentowana treść: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca
[#1] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca
Retro rulezz! :P
[#2] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca
Świetnie. Ja również chciałem kupić tego joya. Jednak po namyśle zrobiłem adapter joy-USB, który rewelacyjnie spisuje się pod emulatorem Amigi oraz w grach na pieca. A przewaga jest taka, że mogę podłączyć i używać każdy joy cyfrowy.
[#3] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@Koyot1222, post #1

a ja nadal używam klasycznych Amig :D i zawsze uważałem Joystick MATT-a oraz pad od CD32 za najlepsze manipulatory na świecie i do dziś.
[#4] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@slawekwozniak, post #3

Najlepszy jest pad od N64 - według mnie oczywiście.
[#5] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@slawekwozniak, post #3

Pad od CD32 ma mega niewygodny krzyżak. Paluchy bolą po 30 minutach grania, od tych wypustków na nim. Precyzyjny też za bardzo nie jest.
[#6] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@MisOr, post #4

Pewnie dlatego do GC wymyślili nowy ;)
[#7] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@slawekwozniak, post #3

A ja wolę joypady z PlayStation. Nawet kupiłem sobie pad pod USB wyglądający (i działający) prawie identycznie jak "zwykły" (nie Dual Shock) pad do PSX.

LINK

Osobiście polecam. Używałem go non-stop przez ponad rok i sprawował się dobrze. Niestety Poseidon pod MorphOS 2.x go nie widzi (pod MorphOS 1.x działał ok).
[#8] Re: Nowa partia Competition PRO Retro od lipca

@Solo Kazuki, post #7

A ja mam podobnego z tych tańszych i kierunki działają słabo tzn np góra dół na raz nie chcą. Ten działa dokładnie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem