Komentowana treść: Reggae grają
[#1] Re: Reggae grają
Mały oftopic.
Jak na MorphOS Files robi się upload?
[#2] Re: Reggae grają

@APC74, post #1

Nie robi się . Chwilowo najprościej machnąć mi maila (jest w stopce MorphOS Files) z propozycją i linkiem do archiwum, albo samym archiwum w załączniku. W pełni automatycznego uploadu nie przewiduję raczej. MorphOS Files nie jest nastawione na ilość, więc nie wszystko tam zamieszczam. Aplikacje w rodzaju "konwerter obrazków z programu 'x' na Amstrada na program 'y' na Atari 520 ST", albo "a tak se szukałem co mi się skompiluje metodą './configure; make'" raczej nie przejdą.
[#3] Re: Reggae grają
A ja mam takie pytanie. Czy dałoby się wyciągnąć kod dźwięku z UAE i dać jako, powiedzmy, paula.input, czy jakoś tak. Chodzi o coś w stylu "emulacji" pauli.
[#4] Re: Reggae grają

@Solo Kazuki, post #3

A co byłoby danymi wejściowymi do tejże emulacji? Reggae służy do przetwarzania danych, każdy blok dostaje coś na wejście i produkuje coś na wyjściu. Takie "paula.input" produkowałoby na wyjściu dźwięk, OK. Ale co dostawałoby na wejście?
[#5] Re: Reggae grają

@Solo Kazuki, post #3

emulatory czegokolwiek sprzetowego musza byc robione na poziomie systemu operacyjnego bo opieraja sie o adresacje jakis tam rejestrow
[#6] Re: Reggae grają

@Solo Kazuki, post #3

Do tego celu byla okrojona wersja uae, nazwy nie pomne. Jakby toto mialo wyjscie na ahi to zaden problem.
[#7] Re: Reggae grają

@AmiChris, post #6

To jest UADE. Ma wyjście na AHI, osobiście zgrywałem tym moduły ProTrackera (działają wszystkie playery z DeliTrackera i cała masa innych).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem