Komentowana treść: Logtool z obsługą firewire
[#1] Re: Logtool z obsługą firewire
MacaMini działającego pod kontrolą MorphOS-a? Słyszała pani?
[#2] Re: Logtool z obsługą firewire

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Maca mini.
[#3] Re: Logtool z obsługą firewire
To bardzo miła wiadomość. Dziękuję bardzo.
[#4] Re: Logtool z obsługą firewire

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Ja czekam nadal na release MOS 2.2 na PowerBook'a G4. Wierzę w Bigfoot'a :)
[#5] Re: Logtool z obsługą firewire

@Grzegorz Kraszewski, post #1

MacaMini działającego pod kontrolą MorphOS-a? Słyszała pani?


Haha, mnie to samo z całego newsa zaintresowało Mój mini już czeka na MorphOSa =)
[#6] Re: Logtool z obsługą firewire

@skipp, post #5

A MACałeś już Mini?
[#7] Re: Logtool z obsługą firewire

@Arbuz, post #6

Ja macałem już 2 mini ;)

Mój mini obecnie służy jako router do pega, bezprzewodowy. Spisuje się świetnie tylko trochę drogo jak na sam router tak więc z niecierpliwością czekam na Mini wersję :>
[#8] Re: Logtool z obsługą firewire

@Arbuz, post #6

A MACałeś już Mini?


Jak nie jak tak Teraz znowu macam :D
[#9] Re: Logtool z obsługą firewire
Czemu wszyscy nabrali wody w usta ? :) Jak to jest z tym macem mini? Na youtube jakies szemrane klipy z odpalenia aos4 i morphosa, dawac jakis artykul z opisem jak to dziala/nie dziala...
[#10] Re: Logtool z obsługą firewire

@pawelini, post #9

Na Amimajówce 2009 był prezentowany mac mini z zainstalowanym Morphosem (wersja deweloperska). Każdy zainteresowany mógł się pobawić (np. ja też :) ) - chodzi zauważalnie szybciej niż na pegu G4 1 GHz.
Morphos na maca mini nie ma skończonych wszystkich sterowników (np. audio), sam system jest już w pełni uzywalny (z ograniczeniami wynikającymi z obecnego braku dzwięku).
To nie jest żaden szemrany port, tylko wersja deweloperska, zapewne niedługo (hmmmm) każdy zainteresowany będzie sobie mógł Morphosa dla maca mini kupić.
[#11] Re: Logtool z obsługą firewire

@wali7, post #10

eeee tam, szemrana wersja i to empirycznie wykształciuchu
[#12] Re: Logtool z obsługą firewire

@wali7, post #10

Właśnie poluje na wiekszą partie i znalazłem MacaMini 1,42GHz ale z 128 MB VideoRAM.. Jeszcze jestem nieoczytany w forach, ale wydawało mi sie, że są tylko wersje 32 i 64 MB (z tym, że ta druga nie jest opisana nawet przez Apple).

Czyżbym był robiony w konia?
[#13] Re: Logtool z obsługą firewire

@Skotos, post #12

Nigdy nie było wersji z 128 MB pamięci graficznej.
Wersje 1,25 1,33 1,42 miały 32 MB a wersja 1,5 64MB.
[#14] Re: Logtool z obsługą firewire

@Skotos, post #12

Gdyby to była prawda, to byłoby super. Z tego co czytałem, to Apple nie wypuścił wersji ze 128 MB VRAM. Szukałem na sieci informacji o jakichś mozliwościach przeróbek (głównie interesowała mnie możliwość rozbudowy do 64 MB VRAM mini 1.42 GHz, których jest zatrzęsienie)... ale niestety nic nie znalazłem. Moze ktoś ma mini z 32 MB i nie boi się rozkręcić? Może są pola lutownicze na rozszerzenie? Bo na sieci żadnej informacji nie znalazłem (widać makowcy to nie atarowcy potrafiący rozszerzyć swoje maszynki o prawie wszystko co jest na prąd ;) ... i w sumie szkoda, że nie potrafią).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem