Komentowana treść: OWB 1.3 dla MorphOS-a
[#1] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Test nowego OWB wypadł pomyślnie i jest szybciej. Test reszty trwa nadal :)
O i nawet działanie klawisza TAB jest poprawne

Ostatnia edycja: 06.06.09 20:58:47
[#2] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Nawet obsługa przywracania sesji się pojawiła i wiele innych ficzerów. Szkoda, że dostęp do Pegasosa będę miał dopiero pojutrze...

Pokłony dla autora

pokłony
[#3] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Przyrost prędkości uzyskiwany po włączeniu wielowątkowej obsługi sieci jest szczególnie miło odczuwalny na Efice.
[#4] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Taki program, taka lista zmian, i... takie "i tak dalej..."
[#5] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Marek Szyprowski, post #4

Link do readme nie działa, czy angielski przerósł?
[#6] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Działa jak najbardziej, po prostu rozbawiło mnie to sformułowanie w newsie. :) Tak swoją drogą to ciekaw jestem reakcji na hipotetyczny news o treści: "Wyszedł MorphOS 2.3 i AmigaOS 4.2. Pliki do pobrania tu."
[#7] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
No ja się ciesze, że ta przeglądarka jest rozwijana na ten Amigowy system.




Benedykt Dziubałtowski

[#8] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Ja bym się bardziej cieszył gdyby była rozwijana na tamten amigowy system
[#9] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Artur32, post #8

Też jest, więc spokojnie możesz się cieszyć.
[#10] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@wali7, post #9

Zgadza się. Obydwa Amigowe systemy mają po równo, lub prawie równo. Cieszmy się więc wszyscy :)



Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@wali7, post #9

Zaraz ten piękny, sielankowy obraz ktoś zburzy jakimś durnowatym porównaniem. Więc masz rację cieszmy się póki możemy

Ostatnia edycja: 06.06.09 22:59:10
[#12] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Z dziką rozkoszą za tydzień (po powrocie z wakacji) wypróbuję tę wersję OWB. Każda kolejna wersja tego programu sprawia, że nie mogę wyjść z podziwu. Przed wyjściem pierwszej zupełnie straciłem wiarę w to, że na ami-systemie będę kiedykolwiek normalnie chodził po stronach innych niż ppa.pl, aminet.net czy exec.pl. Przy pomocy OWB to jest naprawdę możliwe. Pegasos2/G4 z MorphOS 2.2 sprawia, że jest to całkiem wygodne. MorphOSowa wersja rozwija się w takim tempie, że wcale bym się nie zdziwił gdyby niedługo wyszła wersja z obsługą Javy i/lub paskudnego Flasha.
[#13] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@MDW, post #12

zeby byla obsluga wpierw musialo by byc co obslugiwać ... javy i flasza na ami systemy nie ma ..chyba ze sie myle?
[#14] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Problem z fontami pod 1.4.5 zostal, ale to mozna przezyc. Predkosc na pegazie 1 - rewelacja. Ale w dalszym ciagu problem z certyfikatami - np nie da sie wejsc np. na Gmaila.
[#15] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Pero, post #14

Dziwne, u mnie zarówno wersja 1.2, jak i obecna 1.3 bezproblemowo pozwala na zalogowanie w Gmailu (i nie tylko, działa właściwie wszystko: Pekao24, Allegro....)
[#16] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@wali7, post #15

Częściowo strona gmail chodzi(Nie można skasować ze swojego konta wiadomości)
[#17] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
No, jaka miła niespodzianka Ja i moja Efika bardzo się cieszymy OK
[#18] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Pero, post #14

nie da sie wejsc np. na Gmaila

Ja wchodzę na GMaila spod OWB codziennie...
[#19] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #18

Dało się wejść, ale skasować mejla, przenieść mejla do spamu czy wysłać wiadomość przez komunikator po lewej nie za bardzo - był błąd 500, nie wiem jak teraz...
[#20] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@DRACOX, post #13

Nie mylisz się. :) Pomimo tego, że Sun upiblicznił źródła Javy ponad rok temu i jakieś opensourcowe wersje Flasha (trochę starszego) istnieją, to rzeczywiście szanse na to są marne. No ale kiedyś szanse na prawdziwą przeglądarkę były jeszcze mniejsze. :) Odpowiedni sprzęt i nowe systemy jednak otwierają dużo większe możliwości portowanoa niż to jest na Amigach Classic z AmigaOS 3.x.

Ostatnia edycja: 07.06.09 10:02:03
[#21] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@MDW, post #20

Zawsze może być jakaś wtyczka, której będzie brakowało. W przypadku apletów Java czy wtyczki Flash szanse są, no ale może do tego w przyszłości dojść np. Silverlight lub jeszcze inny wynalazek.
[#22] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Mimo przeogromniastego kaca który nawet nie pozwala mi na spoczęcie przy biurku z Pegiem, dokonam dzisiaj takiego wysiłku ponieważ Fab dokonał jeszcze większego wysiłku pisząć nową wersję OWB. Wielki szacunek dla Faba i dla każdego który pisze cokolwiek pod Mosa.

Ostatnia edycja: 07.06.09 11:02:11
[#23] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Super, cieszę się, że program dynamicznie się rozwija! :D
[#24] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Chętnie bym potestował na mini ,a tu ni widu ni słychu na temat MOSa dla mini :(
[#25] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@eastone, post #24

Moje mini stoi i czeka ale na Pegu sobie potestowałem. Działa prawie wyśmienicie. Do szczęścia brakuje mi autofillowania form oraz poprawnej obsługi gmaila i poczty o2.
[#26] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Nie widzę, żeby ktoś piał na temat zakładek otwieranych w tle, a to dla mnie największy powód do "rulezowania". Czekałem na to cały czas. Z "open link in new background tab" życie stało się prostsze! Dziękuję!
[#27] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a

@Leander, post #26

Dla wyjaśnienia, bo tu niektórzy się czepiają :D - chodziło mi o menu kontekstowe pod prawym, a nie samą funkcję. Lubię menu kontekstowe i możliwość wyboru.
[#28] Re: OWB 1.3 dla MorphOS-a
Czy komuś udało się zalogować za pomocą OWB na stronę www.zapunktowani.pl?


Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem