Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za maj
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za maj
To już czwarty miesiąc z rzędu

Ale masz dobrą pamięć. ;)
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@El Amigos, post #1

mam pomysl..skoro ktos oszukuje (ciagle 2 glosy nie wazne) moze upublicznic adres email kolesia :P pomysł
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@HOŁDYS, post #2

Unieważnienie głosu nie od razu musi oznaczać oszustwo. Poza tym to nie jest zawsze ta sama osoba. W tym miesiącu jedna osoba zagłosowała dwa razy (na początku i na koniec miesiąca - tylko jeden głos się liczy) oraz był głos na gry dla Windows.
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@mailman, post #3

Problem glosowania bylby rozwiazny poprzez zwykla nakiete. Dac wyniki glosowan z tego miesiaca oraz mozliwosc dopisania jakiejs propozycji...
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@PrzemasIII, post #4

A jaki jest problem, bo nie dostrzegam?
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@mailman, post #5

Problem niewaznych glosow oraz samej frekwencji...
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za maj
Nie chciałbym się czepiać, ale lista miesięczna w nagłówku ma "(stan na: 30.04.2009)" - tylko nie wiem, czy lista jest aktualna, a data zła, czy jeszcze nie ma nowej listy?
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@skipp, post #7

Nie zmieniłem daty. Wieczorem będzie poprawione.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@mailman, post #3

no wlasnie.. szkoda ze nie ma mozliwosci 1 dnia miesiaca zaglosowania na poprzedni miesiac, sam tak mialem brak netu na urlopie a potem glos nie wazny ;/ zarazem bierzacy jak i poprzedni miesiac w piach
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@HOŁDYS, post #9

No to masz niezłe urlopy, skoro trwają aż tak długo...
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@PrzemasIII, post #4

Problem glosowania bylby rozwiazny poprzez zwykla nakiete. Dac wyniki glosowan z tego miesiaca oraz mozliwosc dopisania jakiejs propozycji...

To w żaden sposób nie rozwiązuje sprawy. Ten co nie oddaje głosów, tak czy owak nie zagłosuje w ankiecie. A nawet ten co zagłosuje, wybierze tylko te pozycje, które są w ankiecie. A przecież nie o to chodzi. Twoja propozycja sprawdza się w plebiscytach na grę roku, a nie na tego rodzaju zestawienie.
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za maj

@mailman, post #11

TAK! Chcemy ankiety na 400 tytułów, z multiwyborem ofkors. Wprost nie mogę się doczekać tego comiesięcznego przewijania strony, żeby ominąć ankietę i się zalogować... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem