Komentowana treść: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"
[#31] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@AmiChris, post #30

Inna karte ? Nadal je produkuja ? Jezeli tak to podkrece i wydam te grosze na nastepna :) A tak powaznie nam poprostu chodzi o dbanie o ten juz niestety starawy sprzet
[#32] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@PrzemasIII, post #31

Jak ktoś ma stareńkie krzesła pamiętające czasy Ludwika XVI to nie używa ich do siedzenia tylko do oglądania.
[#33] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Arbuz, post #32

Troszkę chybiony argument w tym przypadku.


Chodzi o to, że o sprzęt Amigowy trzeba dbać bo jest go coraz mniej (to chyba każdy z nas wie)


podkręcanie sprzętu negatywnie wpływa na jego żywotność ( z tym też się chyba każdy zgodzi)

Mniejsze podkręcanie w mniejszym stopniu większe w większym prawda?


Kart PPC jest coraz mniej no bo są stare i mają prawo zdychać. Podkręcanie nie wpływa na nie pozytywnie dlatego ja myślę o oddaktowaniu mojej karty. Nie ma znaczenia (przynajmniej dla mnie)
czy overclocking takiego ppc skraca mu życie o 5% czy 1% ważne, że skraca.



Benedykt Dziubałtowski
[#34] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #33

Pozwolilem sobie na malutką ironię:)
[#35] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #33

E tam jak się spali za kilka lat to wymienisz na coś lepszego.
[#36] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"


temat zamienił się z integracji przed zakupowej w jakieś bebłanie o krzesłach ludwika i kwarcach..
[#37] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@kobajaszi, post #36

offtopic mode On

życie ;)

@ Arbuz

Ironie? hihi


offtopic mode Off


No to co. Wszyscy ładnie zamawiamy os4 :)



[#38] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #13

Skoro masz ppc 175mhz to znaczy, że masz je podkręcone tak jak ja ze 160

Ja także miałem 603e 175Mhz,tyle że taka kupiłem nówkę w sklepie (Softstudio na Wielopolu).Na karcie siedzial procek IBM o taktowaniu 166Mhz wiec overclocking zaledwie o 9 Mhz
[#39] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #37

Ja sie pisze ! To jest nas 3 ?
[#40] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #13

A ile masz oscylatorów na tej karcie i jakie mają taktowanie?
[#41] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@rzookol, post #9

mam nadzieje, że nikt nie był na tyle głupi żeby kojarzyć moją wypowiedź z piraceniem.

co do ceny to jak taka bedzie dla pegaza to kupię
[#42] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@rzookol, post #41

To taka sama sytuacja jak ja kiedyś napisałem Os4 iz sux. Normalni ludzi podobnie jak i w tym wypadku załapią < dzołka > Inni będą snuli domysły. Ale czym się przejmować. Wszyscy jesteśmy Antyamigowacami. a propo jak to poprawnie napisać? No bo sam nie jestem pewny?



Anty Amigowiec
Antyamigowiec
Anty-Amigowiec


Czy jeszcze jakoś inaczej
[#43] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #42

nie lepiej AA ? Bezdiemy wtedy mogli robic spotkania AA :)

Ostatnia edycja: 10.06.09 12:05:02
[#44] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@Benedykt Dziubałtowski, post #42

wolę napisać poprawną wykładnię zdania bo jeszcze ktoś oskarży mnie po przeczytaniu dwóch słów o wymordowanie całej rodziny co przecież już się zdarzało :)

Ostatnia edycja: 10.06.09 15:22:17
[#45] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@rzookol, post #44

Wymordowałeś i zjadłeś, bo skądś się musiała wziąć Twoja nadwaga na przedzie mało śmieszny człowieczku :D
[#46] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@GumBoy, post #45

Wiesz, nawet się cieszę, że nie podobam się fizycznie Konradowi Bielskiemu. Myślę, że gorzej by było jakbym mu się podobał. Wygląda jednak na to, że lubi moje przeciwieństwo: chudego, ubranego w obcisłe (pewnie różowe) wdzianko, gładko ogolonego. Mam nadzieje, że znajdzie wreszcie swój ideał i o nim będzie pisać na execu a nie wylewać swoje zmartwienia.

Ostatnia edycja: 10.06.09 18:20:02
[#47] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@rzookol, post #46

Proszę natychmiast skończyć tę bezesnsowną dyskusję, albo przenieść się z nią do Rzeźni.
[#48] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@rzookol, post #41

Prawda, sam dla takiej ceny skusiłbym się dla takowego testowania. Szkoda że przecena dotyczy tylko klasyków. Szkoda także, że nie ma wersji demo tak jak jest to w przypadku MOSa.
[#49] Re: Obniżka na AmigaOS 4.0 dla "klasyka"

@pampers, post #48

i szkoda także, że os4 nadal nie obsługuje poprawnie mojej karty gfx, przez co jego zakup niestety mija się z celem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem