Komentowana treść: OWB 0.9.4
[#1] Re: OWB 0.9.4
oO mamo ale fajnie :)


Testował ktoś?


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: OWB 0.9.4

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ja.
[#3] Re: OWB 0.9.4
Wszyscy zrzynają z OS4. Fuj
[#4] Re: OWB 0.9.4

@Arbuz, post #3

nie, wersja arosowa ma ladne gui w Zune, dopiero zamierzają z niego zrezygnować by przejść na korzystanie z tooltypów
[#5] Re: OWB 0.9.4
jest już dostępna wersja 0.9.5
[#6] Re: OWB 0.9.4
Kurde, nagle kazdy amigowy system ma porzadna przegladarke... Nie do pomyslenia jeszcze ze 2 lata temu :D
[#7] Re: OWB 0.9.4

@Lorak, post #6

os3.x nie ma
[#8] Re: OWB 0.9.4
0.9.6 do pobrania.
[#9] Re: OWB 0.9.4

@piteq, post #8

Matko! Nie nadążam ze ściąganiem i instalacją... ;)
[#10] Re: OWB 0.9.4
Update przeglądarki zmobilizował mnie by zainstalować Icaros Desktop natywnie. Nie bez problemu ale system działa :)
Niestety nie mogę sobie poradzić z rozpakowaniem archiwum z OWB. Domyślny PoorArc nie rozpakowuje pliku i nie daje żadnego komunikatu. Czym pod AROS-em rozpakować archiwum .gz?
[#11] Re: OWB 0.9.4
Rozpakowałem archiwum na innym komputerze i przerzuciłem pod YAFSem
Nadpisałem katalog OWB i był to błąd, bo przestały działać ciacha. Coś mi się zdaje, że niedługo będzie 0.9.7 :)
Jeśli ktoś zainstalował i może komentować spod 0.9.6 na ppa to proszę o sprostowanie
[#12] Re: OWB 0.9.4

@APC74, post #9

Co prawda jedna z dewiz open source brzmi "release early, release often", ale to chyba lekkie przegięcie, może by tak przynajmniej przetestować program po kompilacji? Wolę jak jest aktualizacja co dwa miesiące, ale coś jednak wnosi, tak jak aktualizacje OWB dla MorphOS-a.
[#13] Re: OWB 0.9.4

@rzookol, post #4

Proponuje dobry rozped i z dynki.

Proponuję się zastanowić nad sensem pisania takiego bełkotu w komentarzach do newsa. Ani to z sensem, ani na temat. Ostrzeżenie.

moderator
[#14] Re: OWB 0.9.4

@Hellena, post #13

Post usunięty za:
- karmienie trolla,
- prowokowanie flamewara,
- po raz kolejny rozgrywanie swoich prywatnych porachunków przy pomocy portalu.
Następnym razem będzie ban.

moderator
[#15] Re: OWB 0.9.4

@FOrest, post #10

Czym pod AROS-em rozpakować archiwum .gz?
untgz (nazwa_pliku)
[#16] Re: OWB 0.9.4
Czy ten program jest dostępny na którymś z arosowych Live Boot CD? Tak żeby pobrać obraz na piecu, wypalić na RW, zabootować i zobaczyć co potrafi OWB. Bo nie chce się bawić w instalację systemu na partycji, konfigurację neta itp..
[#17] Re: OWB 0.9.4

@rzookol, post #14

Banany to sobie w sklepie mozecie kupic, mosisty jedne i drugie. :)
[#18] Re: OWB 0.9.4

@rzookol, post #14

tzn Hellena za atak na mnie ma ostrzeżenie przed nie wiadomo czym, a ja mam groźbę bana bo zareagowałem ?
niech moderator wpierw może dwa razy pomyśli a potem coś pisze
[#19] Re: OWB 0.9.4

@rzookol, post #18

Poradził Ci kudłami w ścianę walnąć - źle? Zamiast głupoty pisać fetyszu jeden - jeśli znowu moja wina to proszę o bana, żeby mnie nie wzięło na komentowanie podobnych bzdur - krashan rulez i tak

Niestety wina jest niewątpliwa... Ciągnięcie offtopica po dwukrotnym ostrzeżeniu moderatora domaga się profilaktycznych 48 godzin. A przecież do upojenia możnaby było tę dyskusję kontynuować w Rzeźni.

moderator
[#20] Re: OWB 0.9.4

@rzookol, post #4

A co ma GUI do tooltypów?
[#21] Re: OWB 0.9.4
A jest dodana możliwość szybkiego przeniesienia komentarzy do odpowiedniejszego flamowego wątku? Miało być coś takiego i nie wiem czy już funkcjonuje. A przy okazji się zapytam to wszystkie najnowsze OWb są na tej wersji? Bo znacznie się potrafią różnić.
[#22] Re: OWB 0.9.4

@R-Tea, post #20

Zapewne w tym przypadku chodzi o prefsy.W AROSie i MOSie zmiany ustawień dokonujesz za pomocą wygodnego GUI.W OS4 trzeba grzebać w Tooltypach ikony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem