Komentowana treść: MagicMenu na licencji GPL
[#1] Re: MagicMenu na licencji GPL
Woow :]
Używałem tej aplikacji przez jakiś czas :]
A teraz czytam, że jest otwarta :]... ah chłopaki, tylko czemu tak późno? :>
[#2] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Camelek, post #1

Bo teraz już nie jest potrzebna .
[#3] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Dla niebieskich i czerwonych nie. Ale dla prawdziwych Amigowcow, jest wciaz jak najbardziej potrzebna. :P
[#4] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Andrzej Drozd, post #3

fajnie :) przyda sie na moj 68000 :)) swietnie sie sprawuje na A600
[#5] Re: MagicMenu na licencji GPL

@HOŁDYS, post #4

A aktualnie wypuszczona wersja nie działa czy jak?
[#6] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Jacek Piszczek, post #5

Hehehe, racja. Przecież od strony użytkownika nic się nie zmieniło. MagicMenu jest takie samo jak było. :)
[#7] Re: MagicMenu na licencji GPL

@MDW, post #6

co by nie pisać kawał starego dobrego softu.
[#8] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Andrzej Drozd, post #3

Ciekawostka - w AmiKIT jest standardowo zainstalowane MagicMenu, chciałem kilka dni temu je usunąć (próbowałem dociec, która z tysięcy zainstalowanych w AmiKIT łat destabilizuje mi system). Jednak po usunięciu MagicMenu przestał mi działać ToolsDaemon - tzn. ładował się, wyświetlał menu ale nie ładował wybranych z jego menu programów (systemowa część menu działała). Dopiero wyłączenie Backdropa Workbencha powodowało, że wybrany w ToolsDaemonie program się uruchamiał. Po tym zabiegu można było Backdropa włączyć z powrotem i wszystko biegało aż do następnego resetu... WTF?
Wie ktoś jak bezboleśnie pozbyć się MagicMenu z Workbencha 3.9?
[#9] Re: MagicMenu na licencji GPL

@slawekwozniak, post #7

Z naciskiem na "starego" ;)
[#10] Re: MagicMenu na licencji GPL

@APC74, post #8

Moze po prostu wyrzuc MagicMenu i spatchuj ToolsDaemona tym (wersja specjalnie dla OS3.9) http://aminet.net/util/boot/ToolsDaemon22.lha , bo kto wie jakiej wersji uzyli autorzy i czy moze cos w niej przerobili?
[#11] Re: MagicMenu na licencji GPL

@Andrzej Drozd, post #10

Ha! Dzięki wielkie Andrzej. Zadziałało. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem