Komentowana treść: Nowa klasa Reggae
[#1] Re: Nowa klasa Reggae
Eee tam, żadna nowość. Krashan jakiś czas temu wspominał zaraz obok, że wyda tę klasę. Nawet MiniQ się zastanawiał za kogo.
[#2] Re: Nowa klasa Reggae

@Deftronic/..., post #1

Klasa - czyli płeć żeńska. Wypadało by za jakiegoś mena - może za Brainwashera? Tylko bidulek jeszcze nie dojrzały :P
[#3] Re: Nowa klasa Reggae

@recedent, post #2

Skandal! Jakieś prześmiewcze offtopiki przy poważnej klasie. Naszej-klasie było nie było (mówię to w imieniu skrajnych mosistów)... Gdzie jest w ogóle moderator?!!11jedenaście
[#4] Re: Nowa klasa Reggae

@recedent, post #2

MiniQ narazie optymalizuje system. Teraz po ostatnim upgradzie systemu, znowu musi optymalizować od nowa. To nie jest tak hop-siup. Dajcie mu trochę czasu.

OK, to żeby nie było:

Noo... ta nowa klasa jest naprawdę KLASA. Poza tym fajnie, że wreszcie jest, oby autor trzymał dalej takie tempo.

Ostatnia edycja: 23.06.09 17:11:59
[#5] Re: Nowa klasa Reggae

@recedent, post #2

MiniQ czeka na natchnienie i wtedy BrainWasher będzie.
[#6] Re: Nowa klasa Reggae
Klasa jak klasa. Pewnie jak zwykle wypas więc nie ma nawet co chwialić za nią, bo to oczywiste. :) Ale za przewodnik to pochwalę, bo to się tak niezbyt często zdarza żeby w ami-świecie ktoś dodał jakiś opis z przykładami do stworzonej przez siebie biblioteki czy API. Coś takiego na pewno bardzo zachęca do spróbowania. Brawa!
[#7] Re: Nowa klasa Reggae

@MDW, post #6

W dodatku opis napisany tak lekko i przystępnie, że nawet programistyczna lama jak ja nie miała problemów z jego zrozumieniem. OK

Przy okazji
"This is how tranaparency of XPK support works." -> transparency?

[#8] Re: Nowa klasa Reggae

@APC74, post #7

Poprawiłem, dzięki za zauważenie.
[#9] Re: Nowa klasa Reggae

@MDW, post #6

offtop: gdzie "Kontakt"? Tak się na niego kiedyś czekało...
[#10] Re: Nowa klasa Reggae

@Artur32, post #9

offtop c.d.: Też na niego czekałem. :) Niestety projekt nas wszystkich przerósł. To były inne czasy. Ja byłem głupi, autorzy byli rozsiani po Polsce co bez sieci było czynnikiem demotywującym i strasznie utrudniającym tak potrzebny kontakt. Projekt był po prostu za duży jak na nasze warunki tamtych czasów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem