Komentowana treść: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex
[#1] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex
nie moje progi ...
[#2] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex
Trzeba czekać aż kurs euro będzie mniejszy. Nie przymierzam się do zakupu, mam klasyka, ale w przyszłości. Rozumiem że te 410E (500 Euro brutto?) to za samą płytę, bez systemu? Sądząc po newsie to tak...
[#3] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@pwe, post #2

ACube nie sprzedaje plyt bez systemu. Co do kosztow to duzo taniej kupisz przez eFUNZINe.com
[#4] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex
To "osiemsetka" bedzie teraz rodzynkiem :D No chyba ze wyprodukowali ja w tysiacach ;)Ech a planowalem w wakacje zakupic 800 trzeba bedzie sie pogodzic z mniejszym powerem. :P
[#5] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Hellena, post #4

trzeba bedzie sie pogodzic z mniejszym powerem.

Z jakim tam powerem? Komputery z takimi prockami nie maja zadnego powera. :)
[#6] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Andrzej Drozd, post #5

W porównaniu z klasykiem to mają taki power że kaski z głów zrywa...
[#7] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Napewno. Ale taki power to ja mam na Pentium3 500 MHz, za...50 zl :)
[#8] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Andrzej Drozd, post #7

Jaka szkoda, że żaden amigowy system nie chodzi na tym Pentium za 50 zł z rozsądną prędkością.
[#9] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Niewazne. Wazne ze filmy chodza plynniej niz na Sam i Quake takze. Reszte mam na klasyku. :)
[#10] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@taurus, post #3

Może i nie sprzedaje, ale cenę podawali bez systemu niejednokrotnie.
[#11] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Andrzej Drozd, post #9

Reszte mam na klasyku.


Przeglądarkę internetową też?
[#12] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@GumBoy, post #11

lynxa
[#13] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex
pomysł Oni chyba pozbywaja sie w ten sposob przestażaych podzespołow ?
Nie ponosza kostow utylizacji odpadów a Ludzie in za to jeszcze im placa i to sporo. GENIALNE :D
[#14] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@rzookol, post #12

Nawet i IBrowse jest. Aczkolwiek z przeglądarką to ma tyle wspólnego, co CED z procesorem tekstu.
[#15] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@taurus, post #3

A jak twoja SAM Darku? Dasz radę przyjechać z nią do MarXa na AEM nad Białe?
[#16] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Sir_Lucas, post #15

Oczywiscie, pod warunkiem ze impreza wypali :D
[#17] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@GumBoy, post #11

Przeglądarkę internetową też?

Jezeli twierdzisz ze OWB nią nie jest, to spoko.
Mam Opere, FireFoxa i GoogleChrome. Za duszno? Spocznij. :P
[#18] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Andrzej Drozd, post #17

To której z tych przeglądarek używasz na klasyku? OWB, Opery, Firefoxa, czy Google Chrome?...
[#19] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Andrzej Drozd, post #17

Jezeli twierdzisz ze OWB nią nie jest, to spoko.


Obsługuje Flash, Javę i strony bezproblemowo wyświetla? Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi "nie", to tak, uważam że nie jest to całkowicie funkcjonalna przeglądarka i nie nadaje się do codziennego użytku.

Mam Opere, FireFoxa i GoogleChrome. Za duszno? Spocznij.


Albo mi się wydaje, albo pytałem o klasyka.
[#20] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@GumBoy, post #19

Nie obslugluje, choc calkiem realnie dziala na klasyku i jest zupelnie uzywalnym softem. Pod AOS4.0 lepiej dziala niz pod MOS 1.4.5. Czyli OWB nie jest przegladarka. Spoko. Niech bedzie.
[#21] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@GumBoy, post #19

ilość stron obsługujących jve jest znikoma a flash jest używany w 90% flashowych stron tylko do streamingu
[#22] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@rzookol, post #21

ilość stron obsługujących jve jest znikoma


Ja odwiedzam regularnie co najmniej 3, wobec powyższego przeglądarka bez niej nie jest dla mnie funkcjonalna.

flash jest używany w 90% flashowych stron tylko do streamingu


Streamingowe strony też odwiedzam, wobec czego, przeglądarka bez Flasha nie jest dla mnie funkcjonalna.

Dodatkowo ciągle tu i tam czytam jak to ludzie wymieniają się doświadczeniami na temat wyświetlania stron przez OWB. A to się pytają czy forum im się dobrze wyświetla, a to cieszą się, że przedmiot na Allegro się już da wystawić. Dla mnie to nie jest zwyczajna sytuacja, przeglądarka ma działać i tyle. W przypadku wiodących przeglądarek nie wśród zwykłych użytkowników dyskusji (a jeśli są to marginalnie) na temat tego, czy dana strona działa i jak się wyświetla. Takie debaty się wśród webmasterów toczą.

PS. OWB pod OS4 którego rzekomo Andrzej używa potrafi już pliki ściągać? No i skoro ma pod klasykiem wypaśną przeglądarkę i w ogóle poza filmami i Quake "resztę ma na klasyku", to dlaczego posty spod FF pisze?
[#23] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@GumBoy, post #22

Gumboy kusi mnie zeby skomentowac to co pisze ...efekt na 100 % ban (mam nadziej ze sie domyslisz:)
najlepiej bedzie jednak jak sobie pojdziesz pobiegac troszke pomysł
[#24] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@HOŁDYS, post #23

no baa, na pewno, przecież gumgum jest współtwórcą tego portalu a po za tym co powie na #ppa grmxdmadafakaowi czy innemu adminowi względem banów i ostrzeżeń to zaraz zostaje wprowadzone na portalu ot po prostu takie mydlenie oczu, że gumgum już nie jest redaktorem portalu
[#25] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Artur32, post #24

grmxdmadafakaowi

Za to 2 dni bana. Na Twoje chamstwo innej rady nie ma.
[#26] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Grzegorz Kraszewski, post #25

grmxdmadafakaowi

Za to 2 dni bana. Na Twoje chamstwo innej rady nie ma.


A co ten wyraz znaczy? Coś obraźliwego, bo nie mogę w słowniku żadnym znaleźć No ale ok, przecież można zawsze sobie dopowiedz, tak jak z pytania o bliższą rodzinę zrobić groźbę
Natomiast chamstwo to chleb powszedni większości mosistów na tym portalu i proszę mnie w to nie mieszac oraz nie robić ze mnie tutaj arbuza tfuu znaczy sie łobuza jakiegoś.


BTW. Czy tobie się wydaje jakobyś mi jakąś przykrość tymi banami robił czy odnoszę tylko takie wrażenie? Bo jeśli tak, to mam to w duszy delikatnie mówiąc czy i za co mi dasz bana, kont mogę mieć dowoli nawet specjalnie IP nie będę zmieniał, niech się grxmrx mix fix ponieca, że mnie znalazł, bynajmniej jakbym się co najmniej ukrywał :mega lol: Jeśli natomiast jakąś dumę z tego odczuwasz to przykro mi, że nie masz lepszych powodów
[#27] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Artur32, post #26

A co ten wyraz znaczy? Coś obraźliwego, bo nie mogę w słowniku żadnym znaleźć

Cóż, peszek jakiś, bo pierwszy hit z Google to ten. Dodam jeszcze, że wyraz ten to fonetyczny zapis angielskiego wyrażenia "motherfucker", którego przetłumaczenie pozostawię Twej błyskotliwej inteligencji. Albo więc udajesz głupiego, albo na przyszłość nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Celem banowania użytkowników nie jest sprawianie im nieprzyjemności, tylko walka z patologiami na forum. Albo się nauczysz albo będziesz od bana do bana jechał. Dowolna ilość kont i adresów IP Ci nie pomoże, bo z moją cierpliwością trudno wygrać. Dumy żadnej z bana nie odczuwam, jedynie przykrość, że są ludzie dla których netykieta jest pustym słowem, a kultury trzeba ich uczyć środkami administracyjnymi.

Przy okazji chciałbym zauważyć, że Twój post jest:
- offtopicem
- próbą wszczynania kłótni (zbędny zupełnie tekst o "mosistach")
- dyskusją z moderatorem po ostrzeżeniu
- sugestią łamania przez Ciebie regulaminu portalu w przyszłości (wielokrotne konta).

Inny moderator by się nie zastanawiał i przyłożył miesięcznym banem, ja jednak (naiwnie?) wierzę, że rzeczowa dyskusja może pomóc. Doceń to i nie ciągnij tego wątku ponad miarę. Może nawet wyciągniesz jakieś wnioski i się poprawisz.

BTW, na PPA nie ma emotikonki ":mega lol:"
[#28] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Artur32, post #26

Nie czepiam się tylko chciałbym wiedzieć czy ten Arbuz to tak tylko ci się wysmyknął czy to jakiś przytyk do mnie?

Spory prywatne proszę rozwiązywać prywatnie, lub w odpowiednich działach forum (Pręgierz, HydePark, Rzeźnia). Kontynuacja tutaj poskutkuje banem.

moderator
[#29] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Grzegorz Kraszewski, post #27

Masz racje, zauważ tylko, że nie pisałem nic o google tylko słownikach, może to moja wina, że nie korzystam ze słowników wulgaryzmów ale nie korzystam i nie zamierzam. Kultura przede wszystkim, pamiętaj jednak ze ostatnimi czasy większość chamstwa w światku amigowym ma swoje korzenie na kanale #ppa. Aż kłuje po oczach jak takie osoby przychodzą potem na exec i strzelają ograne teksty po adresem pana kb. Oczywiście kto gościł na #ppa ten dobrze wie skąd to przychodzi (w sensie buractwo ale inaczej za 50 nowym gościem odwiedzającym #ppa a potem powtarzającym to na exec nie da się już powiedzieć). Zastanawia mnie tylko czemu na kanale ppa nikt nie zapobiega takiemu notorycznemu chamstwu i rzucaniu mięsem pod adresem innych ludzi, zwłaszcza, że robią to istoty, które za ludzi się jak najbardziej uważają i to nawet o wiele bardziej inteligentne od innych. Nie powinno się mieć zatem pretensji, że piłka rzucona odbije się od ściany i wróci z powrotem. Pozdrawiam.

BTW. Wiem, że nie ma takiej emotikonki dlatego zostało zapisane jako :mega lol: w celu zasymbolizowania o co kaman, a kiedyś może się zapełni.
[#30] Re: Nowa konfiguracja Sam440ep-flex

@Artur32, post #29

Odpowiedź na ten komentarz umieściłem w dziale HydePark.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem