Komentowana treść: REminiscence 0.1.9.3.85
[#1] Re: REminiscence 0.1.9.3.85
Dobra, to ja się wypowiem. Dobrze, że istnieją takie projekty, bo coś się dzieje. Jednak po zainstalowaniu REminiscence na PC nieco się zawiodłem. Grafika na pełnym ekranie, to wielka pikseloza. Może dlatego, że port opiera się na wersji z PC. Mody z Amigi robią oczywiście swoje. Jest problem z joyami na USB, które maja jeden klawisz - służy on do wyciągania broni i do niczego więcej, pozostaje tylko klawiatura. Nie mam w tej chwili porównania do wersji amigowej, natomiast gram we FlashBacka od około 1,5 tygodnia na iPhonie i pomimo tego, że ekran jednak mniejszy niż monitor pieca, to jakoś bardziej mnie zadawala wersja na iPka. Może następne wersje będą bardziej miodne.
[#2] Re: REminiscence 0.1.9.3.85

@cichym, post #1

Edytować już nie mogę, ba za późno. Dodam jednak, że FlashBack na iPhona opiera się na silniku 0.1.9 REminiscencji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem