Komentowana treść: Lepszy dźwięk w SAM Flex
[#1] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex
oj, a jak Efice byla na poczatku jazda z dzwiekiem to byl alez straszny problem...
[#2] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@Valwit, post #1

A nie było tak, że na początku tego dźwięku w ogóle nie było?
Jeśli tak, to chyba jednak nie był to jakiś błahy problem.
[#3] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@GumBoy, post #2

co było, a nie jest nie pisze się w rejestr
[#4] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@wali7, post #3

nie w Amiświecie. Spodziewaj się pytań w stylu:

-Czy to prawda, że najnowsza, mająca się ukazać wersja MorphOSa nie odtwarza dźwięku na Pegasosie II?
-Czy MOS-team publicznie zaprzeczy, że port MorphOSa na Maca Mini odtwarza wszystkie dźwięki wspak, a wokal tylko po rumuńsku?
[#5] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@GumBoy, post #2

nie bylo wcale, ale bylo wyjasnione czemu i kiedy bedzie. a popatrz co czerwoni wypisywali
[#6] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@recedent, post #4

no fakt, zaprzeczyć się nie da, ja na wszelki wypadek zapiszę się już dziś na jakiś kurs rodzimego języka Vlada Draculi :)
[#7] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@Valwit, post #5

Cokolwiek by nie wypisali, fakt był faktem. Dźwięku nie było w przeciwieństwie do Sam440 z OS4.1. Trochę trudno porównywać te dwie sytuacje.
[#8] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex
...i jak bumerang powraca moje pytanie, kiedy zostanie poprawiony sterownik AHI w Efice, bo jak na razie nie grzeszy jakością
[#9] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex

@GumBoy, post #7

Zgadzam się ;)
[#10] Re: Lepszy dźwięk w SAM Flex
W treści wiadomości zmieniłem zwrot "większość błędów" na "kilka błędów". Za wprowadzenie w błąd, przepraszam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem