Komentowana treść: BOH - dystrybucja elektroniczna
[#1] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna
jak dla mnie to cena 10 EUR jest za duża, powinni powiedzmy przy wersji ISO dać cenę 7 EUR.
[#2] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna

@slawekwozniak, post #1

Za 7 EUR i to jeszcze z dołączoną wersją na komórki gratis.
Po filmiku widzę, że ta gra nie ma wymagań zbyt dużych i na każdej platformie powinna pójść z C64 włącznie.
[#3] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna

@Santon, post #2

C64? Przecież to całe tło sie obraca wokół bohatera i jest pseu-oświetlane w czasie rzeczywistym. Życzę powodzenia przy robieniu wersji na C64 albo stare javowe telefony.
[#4] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna

@MDW, post #3

Zrobiono Cannon fodera wersję na kom, więc to też się da.
W ostateczności możan zrobić, że tylko bohater będzie się obracał ale jak dla mnie to obracane tło w mniejszej rozdzielczości i c64 by sobie poradził. Fajnie, że powstają nowe gry - szkoda że nie wykorzystują sprzętu nawet w 20%.
Choć z drugiej strony taki echochrome też wciąga bardzo choć nie wykorzystuje sprzętu nawet na 5%.
[#5] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna

@Santon, post #4

Jak się tło nie będzie obracało to już zupełnie nie będzie to samo. To będzie stary Alien Breed. Tak to wszystko można zrobić na każdą platformę. :) Z oryginałem będzie to miało wspólny tylko tytuł. :)
[#6] Re: BOH - dystrybucja elektroniczna

@MDW, post #5

Kiedys mowili ze na amige dooma nei da sie zrobic.
a sie dało.

Niektorzy ludzie sa poprostu tak tworzczy, nie mysla utartymi schematami ze lepiej nie zakłądac ze cos jest nei mozliwe.
... jest poprostu mało prawdopodobne by chciało
tyle eneri posiwiecic na taka gre. skoro alien breed jest poprostu kilka klas lepszy ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem