Komentowana treść: Tales of Tamar - gramy za darmo!
[#1] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!
Gral w to ktos?
[#2] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@reactor, post #1

Heh. Chciałem zadać to samo pytanie. :D
[#3] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!
Gra tylko na Ami? Płaci się abonament jak w WoW? ;)
[#4] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!
a dlubia w tym od nie pamietam nawet kiedy
[#5] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@Valwit, post #4

No wlasnie. Gra istnieje od wielu lat, cały czas działa, wychodzi kupa aktualizacji, są wersje na różne platformy, a nie słyszałem nigdy żeby ktokolwiek w to grał. Ja sobie obiecałem, że trochę w to pogram na emeryturze. Oczywiście jak gra i ja dożyjemy mojej emerytury. :)
[#6] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@MDW, post #5

MDW, wygrasz milion w totka, wrzucisz kase chocby na najnizsza lokate i juz emerytura bedzie jak znalazl. :)
[#7] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@Andrzej Drozd, post #6

z inwestcjami roznie bywa :) podobno epicentrum kryzysu jeszcze do polski nie dotarlo ..
[#8] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@HOŁDYS, post #7

Wiekszosc lokat z 8% spadlo do okolo 4.5%. A niektore wrocily do 7.5%. Czy to sa lokaty nieepicentrycznokryzysowe? :P
Tak czy inaczej kasa na lokatach jest pewna w prownaniu do funduszy. Teraz to lokaty generuja wiecej kasy niz fundusze. Oby jednak nie okazalo sie tak, ze dobry bank stanie sie jutro bankiem widmo. :)
Banki mowia "oszczedzac"! A taka jedna pani polityk na TVN24 mowi - nie oszczedzac! Ladnie. Kazdy ma swoj wlasny, piekny swiat. Hehe. :)

Ostatnia edycja: 15.07.09 08:46:19
[#9] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!
ho ho ,pamietam jak na ACScover byly demka tej gry, grafika calkiem calkiem , a za tyle czasu to pewnie sie mocno rozbudowala ;) Chyba zagram.Pewnie sie wciagne , wtedy skonczy sie promocja i trza bedzie placic :D
[#10] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@HOŁDYS, post #7

pisiorska propaganda :P looknij na dzisiejsze indeksy i kursy walut, czy to oznaka nadchodzacego kryzysu ?
[#11] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@reactor, post #1

Jakieś dwa lata temu zacząłem grać w wersję dla Windows. Trochę mnie wciągnęło, lecz na nauczenie się podstaw te "pierwsze darmowe" ruchy to za mało. Nie chciałem wykupować "tur", gdyż bałem się, aby nie utopić pieniędzy. Poza tym, z tego co pamiętam, choć mogę się mylić, turę należy wykonywać raz na dobę. Jeżeli wiemy, że szykuje się dłuższa przerwa należy odpowiednio rozdysponować zasobami w grze (one ubywają co dobę, niezależnie od tego czy się logowałeś). Jeżeli zdarzy się, że dzisiaj coś nam wypadnie nieoczekiwanego i dzisiaj nie zagramy, wówczas jutro może się okazać, że lud wymarł...
[#12] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@mailman, post #11

Aha. Znaczy się gra nie dla mnie.
[#13] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@APC74, post #12

To jest gra dla niewolnikow komputeryzacji. I pomyslec, lono natury, cisza, spokoj, piekne widoki i... obok laptop. Fuj! Hehe :)
[#14] Re: Tales of Tamar - gramy za darmo!

@El Amigos, post #3

nie tylko na Ami. A grafikę jak dla mnie ma prześliczną... tylko ten abonament...(uwzględnijcie fakt, że pisze to fan Tibii oraz przeciwnik WoW-a [za przyznanie się do grania w Tibię powinien być przyznawany medal] Mankamentem jest abonament. Ale jak na warunki Amigowe [max. liczba użytkowników online jednocześnie ponad 200] to cud, że taka w zasadzie sharewar-owa produkcja się uchowała - powinni się rozreklamować oraz bezwzględnie zrobić wersję pod przeglądarkę...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem