Komentowana treść: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa
[#1] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa
nie należy tego postrzegać jako uaktualnienia

Co nie znaczy, że się nie da - chciałem zrobić aktualizację, więc ściągnąłem pierwsze z brzegu (właśnie to Live). Nie chciało mi się wczytywać w dokumentację, więc nie wiedziałem, że nie należy traktować tego jako uaktualnienie. Zamontowałem ISO pod Icarosem 1.0 odpalonym na VMware Playerze i zrobiłem "aktualizację". Poszło i jak na razie nie protestuje. :D
[#2] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa
No to jutro biorę się za testy.
[#3] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@JaCoP, post #2

No na pierwszym kompie testowym wszystko śmiga elegancko. Sieć, klawiatura i myszka USB. Po podłączeniu system automatycznie zgłasza pojawienie się nowego urządzenia. No i podmontował mi windowsowy dysk! Płyta gł. Gigabyte GA-8I915ME.
[#4] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@JaCoP, post #3

Nie wiem czy to zasługa Poseidona, ale to distro rusza mi na wiekszosci kompów! Wcześniej natywnie było z tym dużo problemów...
Chyba obsługa USB mieszała.
[#5] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@JaCoP, post #4

Chyba obsługa USB mieszała.


byla standardowo wylaczona :)
[#6] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@szuler, post #5

No fakt... nie pomyślałem o tym.
[#7] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@JaCoP, post #6

Widać distro 1.1.2 opiera się na bardziej stabilnej i dopracowanej wersji AROS-a.
Cieszy mnie to, bo już czułem lekki zwatpienie co do losu wersji
natywnej. Teraz widać światełko w tunelu!
[#8] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@APC74, post #1

Z ciekawosci zassa³em, wypalilem i uruchomolem na sluzbowym laptopie. Pierwszy raz widzia³em AROSA w pracy. Jestem mile zdziwiony. Slyszalem duzo ale niepochlebnych opinii. Po powrocie do domu uruchomilem go na pececie syna. Poszedl od razu. Mysle, ze aby tak dalej i bedzie ciekawie.
[#9] Re: AROS Live-CD z obsługą USB - wersja testowa

@Pero, post #8

Tak wrażenia są pozytywne. Długo czekaliśmy, ale było warto! Oby tak dalej!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem