Komentowana treść: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja
[#1] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja
Jeśli ktoś ominął ten tytuł (...), nie powinien się narodzić.

No to po mnie. ;)

Fajny tekst na rozpoczęcie weekendu. :D
[#2] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja

@APC74, post #1

Lata temu grałem, ale nie ukończyłem. Tekst świetny, zareklamował gre - zaraz przekopie dyskietki. Gdzies musi leżeć
[#3] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja
W czwórkę zabawa była przednia - naprawdę fantastyczna.
[#4] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja
Przyznam sie bez bicia , ze rowniez w to nie gralem :P Ale obiecuje poprawe.Dzieki za recke :)
[#5] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja
Pamiętam to naprawde byla wciągajaca gra
[#6] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja

@Skotos, post #2

Co do ukonczenia gry to wcale nie latwo bylo ja skonczyc. Dlatego, ze gra lubiala sie tak po prostu zawiesic podczas rozgrywki. Zreszta nie mialem pomyslu jak ja ukonczyc. Zdobylem 4 klucze, udalem sie do druidow gdzie stoczylem bitwe z `niebieska, dosyc agresywna pania`, wtedy dostalem jakas ksiezycowa kule, ale co dalej? Oczywiscie wszystkie wrogie kasetki z planszy byly wyczyszczone, smok zabity po kilka razy i tak sobie latalem po planszy nie wiedzac co zrobic dalej. Metoda prob i bledow probowalem zrobic cos, komus dac, uzyc itp wyzej wymieniona kule ksiezycowa, jednak nikt nie chcial brac. Albo gra w tym momencie sie zawiesila, albo tak wlasnie wygladal koniec gry, albo po prostu bylo jakies inne rozwiazanie.

`Gdy zdobedziesz cztery klucze i nastanie odpowiednia faza ksiezyca, w centrum mapy otworzy sie brama. To tam rozegra sie finalowa rozgrywka. Pamietaj, zeby obejrzec cale zakonczenie`

O jaka finalowa rozgrywke chodzi? O ta niebieska, duza pokrake, ktora o ile dobrze pamietam trzymala jakies bicze w dloniach. Jesli tak to wtedy koniec gry u mnie nie nastapil, bo dostalem wyzej wymieniona ksiezycowa kule i nie wiedzialem co dalej z nia zrobic.
[#7] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja

@sordan, post #6

Z księżycową kulą musisz iść do druidów. Wejdziesz do nich po "zakończenie", gdy nastania faza księżyca, którą obrazuje Twoja kula.

Może faktycznie jest to nieco dziwnie w tekście napisane.
[#8] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja

@mailman, post #7

Logiczne jest w tekscie :P ze skoro druidzi wysylaja cie w poszukiwaniu ksiezycowego kamienia.. trzeba im go przyniesc po zdobyciu :-]

co do sordana byla zle skrakowana wersja dyskietkowa wieszala sie wlasnie w tym momencie co sordan pisal

a wiec ..

DO BOJU !!!
[#9] Re: Moonstone: A Hard Days Knight - recenzja

@mailman, post #7

gra nie jest trudna .. dasz rade

Ostatnia edycja: 03.08.09 11:35:58
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem