Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za lipiec
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
oh, sporo unieważnionych głosów...
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Logan, post #1

Był taki jeden, który myślał, że się nie zorientujemy. Jestem jednak pełen podziwu jego "konsekwentnego działania".
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@mailman, post #2

Cytujac pewien stary plakat:
"Badz czujny! Wobec wroga narodu"
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Koyot1222, post #3

ciekawe kiedy padnie rekord lewych glosow :P
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
fajnie ze w miare szybko w tym miesiacy jest top10 chwala wam za to wielcy wojownicy :P gdzie moonstone ??
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@HOŁDYS, post #5

fajnie ze w miare szybko w tym miesiacy jest top10 chwala wam za to wielcy wojownicy gdzie moonstone ??



Yyyyy no jak to gdzie?? Na 11-tym miejscu....
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@skipp, post #6

no wlasnie gdzie :) liczylem ze po soczystej recenzji bedzie w top 5 :)
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@mailman, post #2

Czasem głosuję na grę Giełda Światowa, ale jak widzę jeszcze nigdy nie znalazła się w zestawieniu oddanych głosów.
Tak bardzo jej nie lubisz? :P

Ostatnia edycja: 11.08.09 20:34:04
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@necavi, post #8

Nie rozumiem Twojego pytania. Przecież ta gra trafia do notowania. Nie udaje jej się jedynie zakwalifikować do pierwszej dziesiątki, ale to przecież nie jest moja wina, że mało osób na nią głosuje, prawda? Obecnie na liście wszech czasów ten tytuł ma 47 punktów. Skądś się wzięły, prawda?
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@mailman, post #9

yippee Jest! - zwracam honor. Moje niedopatrzenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem