Komentowana treść: SCANdal 1.1
[#1] Re: SCANdal 1.1
lecz wersje na pozostałe systemy amigowe są już bliskie ukończenia


Jest wśród nich AROS?
[#2] Re: SCANdal 1.1

@FOrest, post #1

AROS jak i MORPHOS nie są systemami amigowymi :)
[#3] Re: SCANdal 1.1
Brawo, Rzookol. Milo patrzec, jak powstaje nowy soft na MOSa i nie tylko :) Wersja AROSowa tez bylaby wskazana w przyszlosci.
[#4] Re: SCANdal 1.1

@Arbuz, post #2

AROS jak i MORPHOS nie są systemami amigowymi



Nie są...............?...........


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: SCANdal 1.1
Brawo rzookol za wytrwałość. Bardzo przydatny program na naszym poletku. Czekam na kolejne wersje.
[#6] Re: SCANdal 1.1
Podziwiam autora za włożony wysiłek Thanks Program potrzebny jak woda. Skaner obecnie to chyba standard jeśli ktoś wykorzystuje kompa do pracy. Mam nadzieję, że będę mógł z Scandala korzystać.
[#7] Re: SCANdal 1.1
dobra
tu jest wersja 68k
http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/download/scandal_os3.lha

jesli ktoś może sprawdzić czy gui dziala (konkretnie zmienić formatu zapisu), to wrzucam na aminet i tą wersje.

ps. ikonka jest w formacie png, jak ktos chce to niech zmieni na jakiś bardziej klasykowy format i podeśle
[#8] Re: SCANdal 1.1

@FOrest, post #1

i tak i nie:
źródla są dostosowane ale nie próbowalem jeszcze kompilować
dodatkowo problemem na arosie jest

taaadaaaa:
brak sterowników :)

os4/morphos/os3 mogą korzystać ze sterów 68k, aros nie może więc musi czekać aż zostanie ukonczony port betascana na morphosa poza tym

taadaaa^2:
na razie są sterowniki tylko pod skanery scsi a aros o ile się orientuje nie ma sterowników do kart scsi. Z drugiej strony jest szansa, że poszedłby Epson (który jako jedyny sterownik do USB ze sterowników betascan) dzięki poseidonowi ale to i tak przyszlość bo pierwszeństwo na morphos



Ostatnia edycja: 05.08.09 19:49:10
[#9] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #8

Port Arosa na Morphos?
[#10] Re: SCANdal 1.1

@Arbuz, post #9

poprawione :)
[#11] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #7

jesli ktoś może sprawdzić czy gui dziala

Działa. Zmiana formatu zapisu (nawet intensywna) nie zawiesza GUI.
[#12] Re: SCANdal 1.1

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Nie są...............?...........

Nawet AOS3 juz nie jest. Wszyscy wiemy ze najbardziej amigowy jest Linux. :P
[#13] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #7

jesli ktoś może sprawdzić czy gui dziala (konkretnie zmienić formatu zapisu), to wrzucam na aminet i tą wersje

Jestem akurat na AOS4 Classic i dziala takze pod nim. Po dodaniu klas urltext 68k (innych chyba nie ma?).
[#14] Re: SCANdal 1.1
ładna nazwa :) i piekne nawiazanie do grupy skanujacej ksiazki (ebookz) scan-dal
[#15] Re: SCANdal 1.1

@FOrest, post #1

taaadaaaam:

http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/pics/scandal_aros.png
[#16] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #15

Rzookol a co ty pijesz że takiego kopa do pracy dostałeś? VPowerRacing czy co?
Prędkość godna pochwały.
[#17] Re: SCANdal 1.1

@Arbuz, post #16

exec power - fioletowe z trupią czaszką na etykiecie

[#18] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #15

Rzookol FTW!
[#19] Re: SCANdal 1.1

@rjack, post #6

Skaner obecnie to chyba standard jeśli ktoś wykorzystuje kompa do pracy.

Chciałeś napisać "do pracy biurowej/księgowej". Jak ktoś jest na przykład programistą to niewątpliwie bardzo mocno wykorzystuje komputer w pracy a skaner jest mu zupełnie zbędny. :) Dzisiaj to nawet grafik, który tworzy nie dla potrzeb DTP nie potrzebuje już skanera. No ale u nas praca na komputerze kojarzy się tylko z wklepywaniem faktur. :)

Ostatnia edycja: 06.08.09 07:27:50
[#20] Re: SCANdal 1.1

@MDW, post #19

to tak jak pisanie, ze pakiet office jest niezbedna aplikacja;) ja sie ciesze, ze w domu nie mam absolutnie zadnej potrzeby uzywania tego typu aplikacji.
[#21] Re: SCANdal 1.1

@kiero, post #20

Czyli aplikujesz sobie cos innego. :P
[#22] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #15

OK
[#23] Re: SCANdal 1.1
Sorry za offtopa ale słyszeliście nową piosnkę Gosi Andrzejewicz - Otwórz oczy???







Benedykt Dziubałtowski
[#24] Re: SCANdal 1.1

@Benedykt Dziubałtowski, post #23

Ten offtop to scanDAL :)
[#25] Re: SCANdal 1.1

@Arbuz, post #24

Sorry....ja już nie będę niuchał ppoppera...obiecuje...już nie będę....dzisiaj :D




Benedykt Dziubałtowski
[#26] Re: SCANdal 1.1
Czy jest szansa, że w kolejnych wersjach program będzie obsługiwał skanery Lexmarka?
Posiadam urządzenie wielofunkcyjne LexmarkX1290 pod USB i chętnie bym potestował nowsze wersje.
[#27] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #7

ps. ikonka jest w formacie png, jak ktos chce to niech zmieni na jakiś bardziej klasykowy format i podeśle

Żeby tak jeszcze którekolwiek z Twoich kont pocztowych działało to może udałoby mi się coś podesłać... na 3 próby wysyłki dostałem 3 odpowiedzi: "Delivery Status Notification (Failure)"

Ostatnia edycja: 07.08.09 18:52:34
[#28] Re: SCANdal 1.1

@APC74, post #27

pewnie nie wyciąłeś _nospam_ z adresu,
w kazdym razie dziękuje za ikonki co przyszly przez ppa, dołącze do nastepnej wersji
[#29] Re: SCANdal 1.1

@rzookol, post #28


Wyciąłem. Wygląda na to, że "Twoje" serwery pocztowe nie lubią GMaila. :D
[#30] Re: SCANdal 1.1

@APC74, post #29

ja tu widzę rzokol przez jedno "o"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem