Komentowana treść: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Od małego śmiesznego człowieczka?
Złooo :)
[#2] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
ShInKurO to ten od poradnika jak prawidłowo/wygodnie programować na amisystemy? Gratuluję kompetentnego współpracownika. :)
[#3] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Ten SCANdal może tylko śmieszyć samego autora i to na na ppa ;)
[#4] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Heh sam Szatan wspiera os4, ciekawe kiedy Kon, Szam albo i Mufti zrobia cos na Mosa Ps albo zrobbia cokolwiek poza rozlewaniem jadu

Ostatnia edycja: 08.08.09 14:23:11
[#5] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x

@APC74, post #2

to też ten od edytora NoWinEd
[#6] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Cisza Mosisty! Nie zazdroscic takiego skandalu. :P
[#7] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Dlaczego nie ma newsa na eXecu? :(
[#8] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x

@Malin, post #7

Toż to prawdziwy skandal !!
[#9] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
shinkuro jest autorem kompilacji. kod dla os4 (port to za duze slowo) zostal napisany przez nas wspolnie

ps. pozdrowienia ze slowacji z hrebienioka :)
[#10] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x
Mam prośbę do wszystkich :

jeśli ktoś ma nieużywany jeden z podanych niżej skanerów i chciałby wesprzeć mój projekt pożyczeniem/oddaniem go to proszę odezwać się do mnie na priv:

Perfection 636U
Perfection 610
Perfection 640
Perfection 1200U USB
Perfection 1200Photo
Perfection 1240
Perfection 1640
Perfection 1650  
Perfection 1660  
Perfection 2400
Perfection 2450  
Perfection 3200
Perfection 4870
Perfection 4990  
Expression 1600  
Expression 168

ps. nie zależy mi na dofinansowaniu pieniężnym bo nie robie sterowników do niepotrzebnych kart hi-end pci. Natomiast różnej maści skanery (nie tylko te epsony) by się przydały. Różnica między nim a pozostałymi jest taka, że jak na razie jest to jedyna rodzina skanerów działająca pod USB na amidze przy wykorzystaniu stosu Poseidon. Więc były by idealne do testowania portu betascana na Arosa (i OS4 jesli os4 doczeka się portu Poseidona albo analogicznej do rawwrap.class klasy).
[#11] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x

@rzookol, post #10

a prócz tych Epsonów jakieś wsparcie mają i powinny działać też te 3 skanery USB:
http://www.scanquix.de/usb_e.html
[#12] Re: SCANdal 1.1 dla AmigaOS 4.x

@R-Tea, post #11

umaxa (tyle ze scsi) juz mam więc do testów mi niepotrzebny bo backed SANE jest ten sam :)

Perfection 1250 opiera się o backend plustek, podobnie jak 1260, które mam mieć pożyczone od Zeda więc to już odhaczone

jesli chodzi o HP ScanJet 2200c to wyslalem maila do autora betascana z prośbą o źrodelka i odpowiedział mi, że kod jest copyright by HP (pracowal/pracuje dla HP i sam tworzył u nich sterowniki :) ), z doców SANE wygląda, że to także sterownik oparty o backend plustek

ps. czekam na debuglog
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem