Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party 4
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party 4
Oczywiście będę. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie lepsza niż ostatnio ;) . Nawet jeśli popada, tym razem będziemy przygotowani - solidny dach nad głową zapewni nam bezpieczną zabawę. Ja oczywiście będę i postaram się zrobić mały "speech" na temat Protrackera, a może i innych rzeczy związanych z muzykowaniem na Amidze.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do uczestnictwa

Azzorek
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party 4

@Azzorek, post #1

Nie mogę się pojawić :/ Jednak cieszy mnie fakt, że te party z klasycznymi Amigami wciąż są organizowane. Czy w tym roku będzie jeszcze szansa na kolejną edycję?
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party 4

@lukaszeq, post #2

Jasne, że będzie. Party jest organizowane co kwartał, zatem teraz wypadnie gdzieś na grudzień 2009 - styczeń 2010r.

Pozdrawiam

Azzorek
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party 4
Jeżeli ktoś z Wawy i okolic się wybiera to chętnie się dołączę z A4000D
[#5] Re: Silesian Amiga Classic Party 4

@Azzorek, post #3

W takim razie będę na następnym - niestety to lato ewidentnie nie sprzyja mi jeśli chodzi o urlopy i wypoczynek :(
[#6] Re: Silesian Amiga Classic Party 4
Enigmatyczne "coś więcej" brzmi zachęcająco. Zacytuję kolegę z forum "...daleko...". :D
[#7] Re: Silesian Amiga Classic Party 4

@Azzorek, post #1

..świeże powietrze w Katowicach
[#8] Re: Silesian Amiga Classic Party 4

@BULI, post #7

Powietrze takie samo jak gdzie indziej, Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań - nie ma różnicy ;).

Pozdrawiam

Azzorek

Apropo nieobecnych.... . My się już po woli przyzwyczajamy, że nie przyjeżdża nikt spoza Górnego Śląska i ewentualnie Małopolski... ;) .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem