Komentowana treść: Cubic IDE - promocja dla dwóch
[#1] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch
Albo wcięło przecinek, albo szyk zdania się pokiełbasił :>

Tak się zastanawiam: kto to jeszcze kupuje?

Ostatnia edycja: 14.08.09 23:11:12
[#2] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Valwit, post #1

Drogi Valwit przecinki są ok. Apostrofa zabrakło :)


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Valwit, post #1

Skoro są promocje to ktoś to jednak kupuje. Naprawdę porządny kawałek softu. Dobrze, że autor jeszcze coś co jakiś czas robi.
[#4] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Marek Szyprowski, post #3

temu nie przeczę, że to dobry soft, dziwie się tylko że przy wielkości rynku ciągle są tacy co nie mają.
[#5] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Valwit, post #4

Ja nie mam. Co prawda planuje kupić jak się nauczę programować. Przy moim tępię nastąpi to mam nadzieje jeszcze w tym stuleciu....:(


Benedykt Dziubałtowski
[#6] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Valwit, post #4

Ja nie mam i nie planuję mieć. Od jakiegoś pół roku programuję sobie w CED-zie... Miałem MorphED-a ale wkurzył mnie wieszaniem się przy włączonym invzeropage w MorphOS-ie.
[#7] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Valwit, post #4

Valwit:

"temu nie przeczę, że to dobry soft, dziwie się tylko że przy wielkości rynku ciągle są tacy co nie mają."

Hehehe, racja. Ja to samo pomyślałem jak ponad 2 lata temu kupowałem CubicIDE w jakiejś świątecznej promocji. I okazało się, że razem ze mną w tej promocji sprzedało się jeszcze chyba 14 sztuk. Przy tak małej i ciągle kurczącej się społeczności to rzeczywiście zaskakujące, że ciągle są tacy co chcą mieć a jeszcze nie mają. :)

Ostatnia edycja: 15.08.09 09:05:23
[#8] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Krashan:

"Ja nie mam i nie planuję mieć. Od jakiegoś pół roku programuję sobie w CED-zie... Miałem MorphED-a ale wkurzył mnie wieszaniem się przy włączonym invzeropage w MorphOS-ie."

Gdyby to był CubicIDE można byłoby napisać do autora i pewnie wyszłaby jakaś poprawka. Niestety MorphED wsparcia pewnie nie ma i kicha. :( A właściwie co to jest to "invzeropage" i kiedy się to wiesza? Chętnie bym zobaczył czy CubicIDE się na tym wiesza. Jak tak to się zgłosi autorowi. A co...

Ostatnia edycja: 15.08.09 09:06:08
[#9] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Właśnie z tego powodu kiedyć kupiłem CubicIDE. MorphED był tylko darmowym demem. Swoje możliwości pokazał. Według mnie CubicIDE jak najbardziej wart swojej ceny. I co by nie mówić to pisze się zdecydowanie wygodniej niż w CEDzie. I działa bez zająknięcia na MorphOSie.
[#10] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@MDW, post #8

invzeropage to opcja podawana do boot.img. Włącza ochronę zerowej strony, tak, że jakiekolwiek odczyty z adresów zerowych powodują błąd zgłoszony przez Quarka (i odpowiednią informację w debuglogu). Bardzo przydatne do wyłapania odwołań do NULLa. CubicIDE jest już pozbawione tego błędu.
[#11] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch
Z wysyłką na głowę wyjdzie jakieś 38 euro. Ktoś się przymierza do zakupu?
[#12] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Grzegorz Kraszewski, post #6

ja tez nie mam i nie zamierzam kupowac. stary darmowy golded w razie czego mi styka, vima lubie bardziej chyba. tyle ze zawsze mowimy ze nas malo, a tu ciagle jeszcze sa tacy co kupuja. moze mimo wszytsko jest nas wiecej niz nam sie wydaje. ciagle zauwazam ze jak gdzie wyplynie temet amigi czy to IRL czy na calkiem niezwiazanych temetycznie forach, nagle okazuje sie ze mnostwo ludzi pamieta i calkiem sporo ma w szafie, i to niekoniecznie gole a500. Prawdziwa Podziemna Armia ;)
[#13] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@MDW, post #8

Gdyby to był CubicIDE można byłoby napisać do autora i pewnie wyszłaby jakaś poprawka.

Nie trzeba pisać do autora, bo CubicIDE nie ma tego błędu. Może kiedyś znajdę jakieś nadzwyczajne fundusze i kupię... Ale jakoś nie mam przekonania.
[#14] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Rozstanie z CEDem kosztuje :).
[#15] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch

@Korni, post #14

Dla takich lamerów jak ja CED jest zbyt prostacki. CubicIDE jest po prostu śmieszny w porównaniu z odpowiednikami na innych platformach. Darmowy soft tego typu jest miliony (albo dziesiątki milionów) razy bardziej rozbudowany. No ale CED to już jest naprawdę nie z tego tysiąclecia. Goły ekran tylko z milionem opcji w menu rozwijanym. Nawet kolorowanej składni nie ma. :) Mam w nosie kolorki ale żeby chociaż komentarze odznaczał. Poza tym trochę kolorków naprawdę pomaga czytać kod. :) No i brak jakiegokolwiek toolbara to też trochę przesada. Trudno pamiętać skróty klawiszowe jak się jest zmuszonym regularnie w ciągu tygodnia obsługiwać 5 środowisk do programowania (CubicIDE pod MorphOS, Eclipse pod Windows/Android, Code::Blocks pod Windows, XCode pod MacOSX/iPhoneOS i edytorek Blendera pod Windows/MorphOS/MacOSX). Ja już naprawdę dostaję kręćka od skrótów klawiszowych i muszę mieć toolbary. :)
[#16] Re: Cubic IDE - promocja dla dwóch
Czy ktoś sie zdecydował na CubicIDE ?
Bo ja bym z checia kupił z kimś na spółke.

Jakby coś to wiadomośc na priv.

Ostatnia edycja: 25.08.09 14:27:01
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem