Komentowana treść: Merlin 0.04
[#1] Re: Merlin 0.04
Testował ktoś na 68k z pozytywnym efektem?
[#2] Re: Merlin 0.04

@11MASTEr, post #1

ja na razie mam 030 wiec nie tykam... czekam na 060 wtedy na pewno przetestuje :)
[#3] Re: Merlin 0.04
testowałem na mosie, przeglądarka przypomina programy pod wczesne intuition, tak koło 91 roku. Obsługa html wygląda także na 91 rok. Klasa mui htmlview.mcc bije te wszystkie paraprzeglądarki na głowę.
[#4] Re: Merlin 0.04

@11MASTEr, post #1

Znaczy się, ja testowałem, ale to chyba się nie liczy, bo wrażenia z uruchomienia (bo 'używanie' to zbyt duże słowo jest) trudno określić jako pozytywne. Nawet przy mega-hyper-dużej dozie dobrych chęci.
[#5] Re: Merlin 0.04

@APC74, post #4

[b]raczej kompletnie sîabo na Winuae1.6 3.9os .Program otwiera
sie na czysto u mnie w nowym ekranie i wyglada jakby a500 byla na halucynach .
[#6] Re: Merlin 0.04

@APC74, post #4

OKI, czyli nadal lipa w dziale przegladarek dla 3,9....
[#7] Re: Merlin 0.04

@11MASTEr, post #6

A tak z ciekawości. Jest jakaś szansa na zrobienie sensownej przeglądarki dla 68k ?
[#8] Re: Merlin 0.04
Odpaliłem pod WinUAE z 040 i otrzymałem "Stack overflow".
[#9] Re: Merlin 0.04
Teű mialem nadzieje na tego Merlina ,îadnie wyglâda na screenach
na os3.9 no i Css.Pozostaje matoda przegladanie internetu selektywnie ,wybieram strony pisane w charset=iso-8859-2 nota bene niezîa gra sieciowa na przykîad
www.battlefield.pl nawet aweb daje rade /

[#10] Re: Merlin 0.04

@pampers, post #7

A Netsurf ?
[#11] Re: Merlin 0.04

@pampers, post #7

ShapeShifter i iCab? ;)

[#12] Re: Merlin 0.04

@_arti, post #11

nowe icaby nie działają pod 68k, stare nie są lepsze od ibrowse
[#13] Re: Merlin 0.04

@11MASTEr, post #1

Przetestowałem na A4000 z CSPPC. Ale wrażenia nijakie. Po wklepaniu adresu PPA, stronka ładowała się jakieś 3 minuty. Pod koniec już było wszystko dobrze, aż tu stronka się skaszaniła i nie nadaje się do oglądania.
Na razie IBrowse jest najlepsze :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem