Komentowana treść: NoWinED 0.80
[#1] Re: NoWinED 0.80
Zastanawia mnie nazwa tego programu. Skąd ona się wzięła? Jak mam ją interpretować? :)

Ostatnia edycja: 31.08.09 09:22:16
[#2] Re: NoWinED 0.80
Program ma problem z najnowszym TextEditor 15.30. Pokazuje okienko, że trzeba zmienić na lepszą wersję 15.29 :D
[#3] Re: NoWinED 0.80

@MDW, post #1

Jak sam autor tłumaczy: "Nazwa NoWinED pochodzi od tytułu magazynu poświęconego alternatywnej informatyce: NOWindowsMagazine. Początkowo NoWinED był prostym edytorem pozwalającym mi na zapisywanie wstępnie sformatowanych do publikacji artykułów. Mimo, że NoWinED w czasie rozwoju i na skutek klęski magazynu stracił swoje początkowe przeznaczenie, nazwa pozostała."
[#4] Re: NoWinED 0.80

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie.
Czyli prawidołowo zinterpretowałem "NoWindows". Fajnie. :)
[#5] Re: NoWinED 0.80

@MDW, post #4

Edytor Nowin.
[#6] Re: NoWinED 0.80
... a Mufa nie wytrzymal i musial skomentowac to wydarznie w swoim stylu... OMFG
[#7] Re: NoWinED 0.80

@skipp, post #6

To taki niewinny żarcik ze strony Mufy. Nie trzeba się przejmować :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem