Komentowana treść: Nowości i aktualizacje
[#1] Re: Nowości i aktualizacje
Blue Marine na zrzucie wygląda na jakiś taki niedorobiony.
[#2] Re: Nowości i aktualizacje

@APC74, post #1

Moim zdaniem ten wystający jasnoniebieski narożnik to element dekoracyjny... Co prawda ten styl generalnie mi jakoś nie podchodzi, wolę ramki wąskie i oszczędne. Skórka Mahalaxmi jest moim faworytem. Szczególnie na Efice, jak wiadomo bajery pożerają pamięć...
[#3] Re: Nowości i aktualizacje

@Grzegorz Kraszewski, post #2

To już mógł jakiś lepszy antialias dać na tych "dekoracyjnych" narożnikach... Przecież tam widać piksele jak krowy (chyba, że zrzut ekranu dziadowski).

Co do skórki na Efice - mnie osobiście Mahalaxmi odrzuca - od zawsze podobał mi się Ghost, a nie po to przesiadłem sie z klasyka, żeby jakieś niebieskie belki oglądać :). Musiałem co prawda podmienić napis "Pegasos" w lewym górnym rogu na "Efika", ale dużej różnicy w poborze pamięci nie zauwazyłem. Ale fakt, że jak się chce kombinować z przezroczystościami to od razu i "zaawansowane wyświetlanie" trzeba włączać.

P.S. A jest jakiś tutorial w jaki sposób zrobić własną skórkę? Bo od czasu do czasu taki mam "ciąg na skina"... (bez skojarzeń proszę :) )
[#4] Re: Nowości i aktualizacje

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Ale mimo wszystko wygląda to tak, jakby Paolo zapomniał o tym kawałku. Prawie cały obszar belki jest ładnie wygładzony, a w tym miejscu, jak wspomniał już recedent, belka jest postrzępiona, przez co odnosi się wrażenie jakby autor rysował za pomocą wypełniania wcześniej przygotowany szablon i przegapił ten fragment.

...wolę ramki wąskie i oszczędne.
Też jakoś nie mogę nadążyć za modą. ;)

Ostatnia edycja: 03.09.09 10:26:28
[#5] Re: Nowości i aktualizacje

@APC74, post #4

Bo jesteście za starzy na modę ....
[#6] Re: Nowości i aktualizacje

@Pero, post #5

E tam, jesteśmy po prostu w wieku, kiedy to modę kreuje się samemu. Też bym chciał pokreować (nie mylić z "prokreować"). Jak znajdę trochę czasu to sklecę jakąś skórkę.
[#7] Re: Nowości i aktualizacje

@recedent, post #6

Mówiąc "sklecę" masz na myśli "zprokreuję"? :D
[#8] Re: Nowości i aktualizacje

@recedent, post #3

na mzone byla dana skórka testowa z alfą

http://www.andresiegel.com/exampleskin_transparency.lha

Ostatnia edycja: 03.09.09 13:14:55
[#9] Re: Nowości i aktualizacje

@APC74, post #4

Już wiem gdzie pies pogrzebany - autor chyba "doklejał" ten zielonkawy fragment później. Podejrzyjcie sobie np. WindowShadowLTActive na ciemnym tle. Co się okazuje? Że między elementem niebieskim, a jasnozielonym jest pasek pikseli będących przejściem nie od niebieskiego do zielonego, tylko do przezroczystego.
[#10] Re: Nowości i aktualizacje

@recedent, post #9

Dobra, ludziki. Tu macie hotfixa. Zbackupować starą wersję tych dwóch plików, potem z nazw moich plików usunąć dodatek "_recedent" i powinno hulać. Mam nadzieję, że Paolo się nie obrazi. Ewentualne bugi zgłaszać na priv.
[#11] Re: Nowości i aktualizacje

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Gdzie można znaleźć tę skórkę?

[#12] Re: Nowości i aktualizacje

@R-Tea, post #11

Na morphos-files.net. Link masz pod hasłem "Blue Marine" w tekście newsa.
[#13] Re: Nowości i aktualizacje

@recedent, post #12

ale mnie chodzi o skórkę Mahalaxmi, o której napisał Krashan :)
[#14] Re: Nowości i aktualizacje

@R-Tea, post #13

Skórka Mahalaxmi jest jedną z rozprowadzanych wraz z MorphOS-em.
[#15] Re: Nowości i aktualizacje

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Jeśli już o oszczędności mowa, to skórka Korni jest b. przyzwoita i chyba bardziej "plastyczna" od Mahalaxmi. Mnie przypadła do gustu w wersji KorniShadow :)
[#16] Re: Nowości i aktualizacje

@Zbysiuk, post #15

Przepis na mod do wersji z cieniem: Copy MOSSYS:Prefs/Skins/Ferox/WindowShadow#? SYS:Prefs/Skins/Korni/ oh :)

@Zbysiuk

Mi też się podoba, używam od lat i wciąż zachwyca ;).

W BlobWars wbiłem się kulką w sufit i nie mogłem się ruszyć :Pech.

Ostatnia edycja: 07.09.09 00:11:46
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem