Komentowana treść: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
[#1] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
[*]
[#2] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
62 lata? Przynajmniej 20 lat za wcześnie. Ciekawe miał gość podejście do Amigi. Ten sprzęt/system/soft naprawdę spełniał jego oczekiwania. :)
[#3] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
[*]
[#4] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
W wywiadzie piękna puenta.
[#5] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@Lorak, post #4

piekna to malo powiedziane
[#6] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
Spoczywaj w pokoju [*]
[#7] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
Szczere kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i najbliższym.

http://img401.imageshack.us/img401/972/znicz.png
[#8] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@parallax, post #7

Rodzinie i najbliższym


Na pewno tu zajrzą i przeczytają...
[#9] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@GumBoy, post #8

Zawsze odchodzą ci, którzy są najbardziej potrzebni. Szczere kondolencje.
[#10] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@GumBoy, post #8

Na pewno tu zajrzą i przeczytają...

Nie muszą...
[#11] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@mailman, post #10

Zawsze myślałem, że jak się do kogoś kondolencje adresuje, to jednak z założeniem, że je przeczyta.
[#12] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@GumBoy, post #11

Marcin, nie mógłbyś się powstrzymać od zgryźliwości nawet w takiej chwili?!

Bruszewskiego znałem tylko z MA, ale te artykuły, które pisał były bardzo ciekawe, choćy o "Radiu Ruiny Sztuki". Niesamowity projekt. Przykro, że w wieku zaledwie 62 lat (przecież nie ma czegoś takiego jak "dobry wiek do umierania"...)
[#13] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@GumBoy, post #11

[*]
[#14] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@Zbysiuk, post #9


To samo miałem napisać. Święta prawda..
[#15] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
Hmmm nawet nie wiedziałem kto to był dopóki nie przeczytałem wywiadu. Pamiętam coś o tym radiu w Niemczech, czytałem w MA chyba. Szkoda że taki człowiek umiera tak młodo...
[#16] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski

@OSH, post #12

Wycofuję komentarz, nie chce mi się pod takim newsem dywagować, bo jest to równie stosowne co akcja "zrobiłem lepszego znicza".

Ostatnia edycja: 08.09.09 10:11:09
[#17] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
[*]
[#18] Re: Zmarł profesor Wojciech Bruszewski
Dziwnie trochę się ogląda stronę pana Bruszewskiego w perspektywie tego, że odszedł. Jest ona bardzo ciekawa. Zdjęcia świetne, lubię oglądać "tamte czasy". Ten autor wielu projektów artystycznych - wręcz cyfrowych / optycznych - pozostanie właśnie obecny w naszej pamięci m. in. dzięki tym nietypowym instalacjom, wykorzystaniu Amigi - zamiłowaniu - i oczywiście dzięki standardowi AmigaPL! Rzeczywiście podsumowanie wywiadu zawiera trafną sentencję, choć... Jeżeli dobrze zrozumiałem - a myślę, że chodziło o to, czy jednak programować coś / tworzyć na Amidze czy na innym komputerze - to myślę, że warto jednak czasem z uporem maniaka czy z przymrużeniem oka realizować coś czego pragniemy, swoją wizję, projekt - nawet "po godzinach". Dla własnej przyjemności. Amiga umarła w pewien sposób już dawno, odchodzą ludzie z nią bardziej lub mniej ściśle związani. Jednakże Amiga pozostaje w ludziach i w ideach, i to właśnie my - mniejsi lub więksi Amigowcy - świadczymy o historii. Wkład pana Bruszewskiego też o tym świadczy - i nie musi się wcale bronić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem