Komentowana treść: XAD i 7z - wersja 2.1
[#1] Re: XAD i 7z - wersja 2.1
Działa to komuś? U mnie po aktualizacji zaczęło wyświetlać "An error occured: filetype is unknown" czyli przestało nawet rozpoznawać archiwa 7z. Być może to wina zbyt świeżego 7z (9.07b), którym było zrobione archiwum i dlatego pytam, bo nie wiem, czy jest sens słać "bugreport".
[#2] Re: XAD i 7z - wersja 2.1

@APC74, post #1

Poprzednia wersja u mnie działała, lecz na prostych kompresorach. Tej jeszcze nie miałem okazji testować. Spróbuj stworzyć archiwum 7z z różnymi metodami kompresji i sprawdzaj. Nie byłbym aż takim optymistą, że zadziała to z najnowszymi ;)
[#3] Re: XAD i 7z - wersja 2.1

@mailman, post #2

Spróbuj stworzyć archiwum 7z z różnymi metodami kompresji i sprawdzaj.
No właśnie tak sprawdzałem, z różnymi metodami kompresji (LZMA, LZMA2), różnym stopniem kompresji, różnymi rozmiarami słowa, słownika... itd. Kombinowałem ze stosem.
I nic.

Poprzednia wersja u mnie działała, lecz na prostych kompresorach.
Tak samo było u mnie.

No nic. Trza będzie się przeprosić z wersją 4.x 7zipa na chwilę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem