Komentowana treść: Co tam, panie, motylego?
[#1] Re: Co tam, panie, motylego?
Z tym cURLem i taką listą protokołów to bym nie przesadzał, ta wersja ma wyłączoną obsługę sftp i scp...
[#2] Re: Co tam, panie, motylego?

@Marek Szyprowski, post #1

A to peszek. Nie ma sprawy, wytnie się.
[#3] Re: Co tam, panie, motylego?

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Jakimś dziwnym zrządzeniem losu, zawsze gdy wyjeżdżam zamieszczacie informację o wysypie nowego softu i nie mogę go wypróbować - co za pech. Może ktoś się odezwie i napisze jak to się sprawuje?
[#4] Re: Co tam, panie, motylego?
Jak to jest z tym Cairo dla MorphOS? Jest to gdzieś w postaci normalnej biblioteki MorphOSa? Może by ktoś kumaty opierając się na niej zajął się stworzeniem programu graficznego do grafiki wektorowej? :)
[#5] Re: Co tam, panie, motylego?

@MDW, post #4

Jeszcze nie ma. Ale myślę, że to kwestia czasu. Porty na MorphOS-a z reguły są robione długo, ale za to są dobrze dopracowane, np. PowerSDL jest znakomitym przykładem, czy nawet OWB.
[#6] Re: Co tam, panie, motylego?

@Grzegorz Kraszewski, post #5

To ja poproszę Inkscape. Jestem gotów poczekać nawet do końca roku :P
[#7] Re: Co tam, panie, motylego?

@recedent, post #6

Jakoś wcześniej nie słyszałem o Inkspace i dopiero jak wspomniałeś o nim to zerknąłem na Google co to za twór. No i po wstępnych oględzinach muszę powiedzieć, że też chcę taki program na MorphOS. :) Skoro udało się przeportować takie potwory jak Blender czy OWB to Inkspace chyba też jest możliwe skoro jest open source. Tylko ktoś poważny i kumaty musiałby się za to zabrać. Chyba faktycznie nie ma sensu pisać od podstaw programu do wektorówki tylko zabrać się za port czegoś co już jest w bardzo fajnej postaci. Potem sobie ściągnę wersję dla MacOSX albo Windows i popatrzę na niego dokładniej ale już mi się podoba...
[#8] Re: Co tam, panie, motylego?
Mam problem z uruchomieniem programu Tubexx na efice. Pobrałem wszystkie pliki, które są wymagane do
uruchomienia programu opisane w dokumentacji i pokazuje mi się komunikat o braku codesets.library 4+.
Pobrałem z aminetu codesets-6.6.lha i wrzuciłem do katalogu libs wersję biblioteki dla MorphOSa.
Dalej pojawia się ten sam komunikat i programu nie mogę uruchomić. Czy jest to wina niewłaściwej wersji biblioteki?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem