Komentowana treść: AROS natywnie na netbooku
[#1] Re: AROS natywnie na netbooku
no i robi sie coraz ciekawiej :)
[#2] Re: AROS natywnie na netbooku

@PrzemasIII, post #1

Pozostaje życzyć sobie, by jakiś zdolny, amigowy programista wszedł w posiadanie Acera One i stworzył brakujące sterowniki. :)
[#3] Re: AROS natywnie na netbooku
dla mnie lepsze były by sterowniki dzwięku dla vmware
[#4] Re: AROS natywnie na netbooku

@rzookol, post #3

Byłoby miło mieć dźwięk pod VMWare ale aminetbook za 900 zł z działającym dźwiękiem i wifi??? OK
[#5] Re: AROS natywnie na netbooku

@FOrest, post #4

Nic dodać, nic ująć - bardzo dobra wiadomość. Jestem tylko zdegustowany faktem,że MosTeam tak małą wagę przywiązuje do PowerBooka i mimo ogromnych postępu w dziedzinie poskromienia maczków, ociąga się z portem MOSa.
[#6] Re: AROS natywnie na netbooku
Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, dobrze, że AROS się rozwija, i jest szansa, że będzie obsługiwał więcej netbookowych urządzeń. Z chęcią zainstalował bym go obok Archa na moim msi wind.
[#7] Re: AROS natywnie na netbooku
Na zrzucie ekranu widać tryb szerokokątny mimo, że w tekście jest info o trybie 800*600. Jak zmusić gruba do pracy w trybie szerokokątnym? Wystarczy wyedytować parametry??
edit: zmieniłem w parametrach gruba tryb z 1024*768 na 1280*768 i jest tryb szerokokątny :) ależ to było proste :)

Ostatnia edycja: 17.09.09 09:56:52
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem