Komentowana treść: Nowe wersje emulatorów
[#1] Re: Nowe wersje emulatorów
Orientuje się ktoś co się dzieje z obsługą klawiatury w tym atari800? Jak w Basicu naciskam klawisz Shift to pojawia mi się znak "/". W związku z tym nie da się napisać nic z Shiftem. Chciałem akurat napisać znaki nawiasów żeby napisać prosty programik w Basicu do odczytu stanu joysticka. Potrzebowałem tego żeby sprawdzić czy to dobrze obsługuje joye, bo we Fredzie nie da się przełączać między kamieniami a spryskiwaczem (dół+lewo i dół+prawo). Pokaszaniona jest ta wersja trochę... :(

--------edycja--------
Emulator faktycznie sie wali ostro (klawiatura i chyba emulowany joystick). Nawet na SelfTest widać, że jak się naciśnie klawisz "Shift" to podświetla się klawisz "/". Autora portu o tym fakcie właśnie przed chwilą powiadomiłem.

Ostatnia edycja: 14.09.09 14:46:33
[#2] Re: Nowe wersje emulatorów

@MDW, post #1

U mnie klawiatura dziala poprawnie
[#3] Re: Nowe wersje emulatorów

@Norbert, post #2

Serio? No jak to możliwe? Co ja mogę mieć nie tak, że u mnie klawiatura nie działa poprawnie? :)

Co może mieć wpływ na to? Mam PowerSDL 14.0 (26.2.2009). Nowszego nie było.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem