Komentowana treść: Jeszcze dwa tygodnie!
[#1] Re: Jeszcze dwa tygodnie!
Uuuu, słabiutko. Ankieta dotycząca tytułu sugerowała, że pierwszy numer pisma jest już gotowy i zostały tylko pierdoły typu "jak to ma się nazywać?". A tymczasem artykułów brak i nie wiadomo, czy coś z całej sprawy będzie...
[#2] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@PopoCop, post #1

Przecież od samego początku Mailman pisał że bez wsparcia pismo nie powstanie i to na podstawie podesłanych materiałów pismo będzie się opierać.

Ja już około 35% mam, myślę że dam radę OK
[#3] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@PopoCop, post #1

PopoCop, przeczytaj dokładnie wiadomość oraz tę podlinkowaną. W obu jest wyraźnie napisane: Wówczas zapadnie ostateczna decyzja czy wydawanie pisma ma szansę powodzenia. W drugim dodatkowo mamy: Odzew osób zainteresowanych pisaniem artykułów był dosyć spory i jeżeli wszystkie obietnice i terminy zostaną dotrzymane jest szansa, że polskie społeczeństwo amigowe ponownie będzie mogło trzymać w rękach autorskie, nie będące tłumaczeniem pismo. Wszystko jednak zależy od Was. To Wy będziecie je współtworzyć.

Gdyby to nadal nie było jasne - jeżeli do 30 września nie otrzymamy tekstów do zapchania przynajmniej jednego numeru, pismo nie będzie wydawane.
[#4] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@mailman, post #3

Moj temat narazie jest nie wykonalny, powód, WM 6.1, a na nim nie działa pocketUAE, musiał bym zrobić flasha na wm 5.1, a ostatni mi czasy moge mieć z tym problem...
[#5] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@mailman, post #3

A może stworzyć rubrykę pod tytułem "damskim okiem" ? ;) żona czy też narzeczona łaskawiej na gazetkę spojrzy :)
[#6] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@flea, post #5

@Flea

Jeżeli dałabyś radę pisać do tej rubryki jeden artykuł na numer (nawet na pół strony) i byłby on w jakimś stopniu powiązany z Amigą (nawet jako Publicystyka) - czemu nie! Szczegóły poproszę na priv.
[#7] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@mailman, post #6

O, mailman wyrywa koleżanki na privie.. ;)
[#8] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@Kokos, post #7

Się troche martwie - to będzie to czasopismo czy nie?
[#9] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@Zbysiuk, post #8

Nie.
[#10] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@Kokos, post #9

Kokos, dostaniesz zaraz bana, za sianie głupich komentarzy nic nie wnoszących do dyskusji, a dodatkowo wprowadzających czytelników w błąd.
[#11] Re: Jeszcze dwa tygodnie!

@mailman, post #10

Sorry, ale głupie to było pytanie. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem