Komentowana treść: Stephen Fellner - wywiad
[#1] Re: Stephen Fellner - wywiad
Ciekawy wywiad - dzięki. OK
[#2] Re: Stephen Fellner - wywiad
Trochę mnie rozbawił fragment, w którym autor WarpView chwali się kręceniem obrazków w 3D, EXIF-em i skalowaniem algorytmem Lanczosa. ShowGirls ma te wszystkie rzeczy + dodatkowo całą masę innych, życzę panu Fellnerowi, żeby kiedyś WarpViewem próbował choćby dogonić kiera... Przypomina mi to nieco odkrycie "kompozycji obrazu Porter-Duff" po 20 latach przez Friedenów.
[#3] Re: Stephen Fellner - wywiad

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Nie wiem czy zauwazyles ale oba programy sa pod inne systemy.
[#4] Re: Stephen Fellner - wywiad

@reactor, post #3

sugerujesz ze programisci os4 maja problem z napisaniem programu gdyz ich system jest gorszy/mniej dopracowany w szczegolach?
[#5] Re: Stephen Fellner - wywiad

@rzookol, post #4

Nie, sugeruje ze Stephen moze nie znac ficzerow ShowGilrs.
[#6] Re: Stephen Fellner - wywiad
Wielkie dzieki za wywiadzik :)
[#7] Re: Stephen Fellner - wywiad
Bardzo podoba mi się wypowiedź Fellnera w ostatnim akapicie. Podpisuję się pod nią górnymi kończynami. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem