Komentowana treść: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
[#1] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
No i git! - jakby powiedział Miś Push-upek
[#2] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
szkoda, że panienki w demie kiera tanczyly w takt jeziora łabedziego :) ale nie liczac scen z obiektami ludzi to calkiem fajne demko. Zauwazylem też, że wokalistka jakas nie tego i pewnie nie z Polski, a jak wiadomo tylko w Polszy ladnie spiewaja do ogorka i kryształow
[#3] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@rzookol, post #2

Kiero Ubik Chaseer ZAJEBISTE DEMO :)))

http://www.youtube.com/watch?v=xuC32tXTydM
[#4] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@rzookol, post #2

http://www.youtube.com/watch?v=-5jdA9Tdg-k dla mnie ta panienka to klon Nelly Furtado, za kilka miesiecy narodzi sie klon Rihhana'y itd... demo zajefajne OK
[#5] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@PopoCop, post #1

Jeszcze nie słyszałem, żeby tak mówił. :)
[#6] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
I to jest to! Klasa sama w sobie! Nic dodać nic ująć. OK

A nie winno być?
W miniony weekend..." to "We" jakoś dziwnie brzmi.

Pozdrawiam
RadziN
[#7] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@HOŁDYS, post #3

mi sie nasuwa jedna mysl..ze to demo cholernie podobne jest do THE POPULAR DEMO z PC :P moze dlatego ze efekt disco ponad wszystko.. szkoda ze tak nisko zostalo ocenione u madziarow
[#8] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@HOŁDYS, post #7

Mogli jeszcze dorzucić logo "VIVA" w prawym górnym rogu.
[#9] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
Speedlimit i Function2009 to przecietne produkcje, duzo takiego czegos bylo na poczatku lat 90-tych. Step by Step niestety nie dziala na Apollo040 i pewnie nie zadziala na zadnym klasyku. :P
[#10] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #9

hmm motorolka 060 moze byc zbyt wolna

Ostatnia edycja: 24.09.09 19:39:34
[#11] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@HOŁDYS, post #10

Powolnosc mi nie przeszkadza. Tylko to, ze demo w ogole nie dziala - resetuje system.
Natomiast odpalenie go bez s-s od razu wywala blad 000B. Probowalem z parametrem -aga, probowalem uzyc stosu...No trudno - koniec ery i koniec swiata. :P
[#12] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #9

U mnie na 060 smiga. Na GFX tez dziala.
[#13] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Phibrizzo, post #12

Phibrizzo a jak z predkoscia ?
[#14] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #11

a na mosie ?
[#15] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@HOŁDYS, post #13

moze w weekend nede mial czas to odpale na swoim sprzecie
[#16] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@HOŁDYS, post #13

W niezoptymalizowanej (jak to Kiero mowil) wersji z party, demo dziala nawet wystarczajaco szybko.
[#17] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@rzookol, post #14

Sprawdzalem na Efice z MOSem 2.3 - tez dziala.
[#18] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@rzookol, post #14

Na MOSie PUP, ani na 040/40 w Blizzardzie PPC jeszcze nie sprawdzalem.
Narazie tylko na Apollo040.
[#19] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #18

zadna z produkcji mojej grupy nie bedzie dzialac wystarczajaco dobrze na 040. wszystko programowane jest pod 060.
[#20] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@kiero, post #19

Aha. Odpalilem demo na AOS4.0, na A1200. AOS4 ma emulacje 020. Sytuacja identyczna jak na Apollo40. Wyswietlil sie tylko poczatkowy ekran, nastepnie demo zawiesilo system, a raczej zamrozilo. Interakcja ze system istaniala jeszcze jakis czas, wiec zmienilem status AmiGG przed restem, no i tyle. Zima.
Dzieki Twojej produkcji, wreszcie udalo mi sie wywalic, a raczej zamrozic bez resetu system, bez alertu Grimm Reapera. Jestes Boski!
W takim razie nawet nie probuje na AOS3 pod 040. Moze jutro odpale MOSA PUP, ale bardziej po drodze bedzie mi WinUAE na drugim kompie obok.
[#21] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #20

nie wiem co ma probowanie na 040 do wywalania sie na os4. dlaczego wyklada sie na na os4 nie mam zamiaru wnikac bo demo nie jest pisane pod ten system. to, ze dema sa pisane pod 060 znaczy tylko tyle, ze na 040 beda zauwazalnie wolniejsze.
[#22] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend
Demo ma moc :D ogień :)
[#23] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@kiero, post #21

ze na 040 beda zauwazalnie wolniejsze.

Oby tylko. Na Apollo040 nie dziala. W takim razie sprawdze jeszcze na Blizzardzie.
A moze jeszcze pytanie. Ile to demo potrzebuje ramu?

Ostatnia edycja: 29.09.09 17:09:58
[#24] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@Andrzej Drozd, post #23

nie ma powodu dla ktorego mialoby nie dzialac na 040. 060 nie ma zadnych specjalnyh instrukcji. emo wymaga do uruchomienia cos okolo 32MB wolnego ramu. wersja finalna prawdopodobnie nieco mniej (bedziemy sie starac, zeby na komputerach z 32MB poszlo)
[#25] Re: Amigowe zwycięstwa w miniony weekend

@kiero, post #24

jak dziala na orginalnej A1200 060/50

http://vimeo.com/6753043
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem