Komentowana treść: Nowe skóry AmigaOS 4
[#1] Re: Nowe skóry AmigaOS 4
Fajne :)
[#2] Re: Nowe skóry AmigaOS 4
Strona z tematami graficznymi dla AmigaOS 4, dobry pomysł. Trzeba zgapić ;).
[#3] Re: Nowe skóry AmigaOS 4
Niezîa gorna belka daje rade rotfl
[#4] Re: Nowe skóry AmigaOS 4

@Korni, post #2

Mi dziadek kiedys opowiadal ze "gape", tudziez inna wrone mialo hitlerowskie wojsko na swoich czapkach. To wy takie same chcecie? :P
[#5] Re: Nowe skóry AmigaOS 4
Ojej, ale ten Linux przypomina AmigaOS. :P
[#6] Re: Nowe skóry AmigaOS 4
Czy OS4.x daje ograniczone możliwości konfiguracji wyglądu skórki, czy po prostu autor skórek postawił na klasyczne "kwadratowe" okna i gadżety?

Uprzedzając gniewne odpowiedzi - to nie jest tania szydera, tylko ciekawość.
[#7] Re: Nowe skóry AmigaOS 4

@recedent, post #6

AmigaOS 4.1 ma w domyślnym temacie zaokrąglone rogi okien. Przykłady skórek masz na os4depot. Ja w tej chwili używam TSOHGa (można go również skonfigurować w tryb bodajże BEOS - z krótką ramką, która wszystkie gadżety ma po lewej stronie.
[#8] Re: Nowe skóry AmigaOS 4

@Radov, post #7

ale pewnie zaookraglone rogi wymagaja tak jak na mosie trybu 3d ?
[#9] Re: Nowe skóry AmigaOS 4

@rzookol, post #8

O ile wiem to nie bo już na OSie 4.0 miałem skórkę z zaokrąglonymi rogami a 3D to chyba dopiero OS 4.1 ma. Ale jaka to była skórka to już nie pamiętam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem