Komentowana treść: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja
[#1] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja
OK
[#2] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja
Dzięki!
[#3] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja
Nie miałbym nic przeciwko gdyby gra dostała 100 za grafikę. To obok np. Benefaktora, pierwszej części The Settlers, (Super)Stardust czy Metal Slug (chyba nie na Amigę), gra z idealnie dopixlowaną grafiką. Dzisiaj się już tak nie pixluje. Nawet jeżeli żyją osoby, które to potrafią robić to po prostu tego już nie robią.

Wstyd się przyznać, ale w życiu tej gry na żywo nie widziałem. :) Tym chętniej przeczytałem recenzję. No i już chyba wiem co będę robił na emeryturze. :) Dzięki za recenzję.

Ostatnia edycja: 27.09.09 12:41:41
[#4] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja

@MDW, post #3

I luv this game, mogę grać w nią w nieskończoność :)
[#5] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja

@BagoZonde, post #4

Cytuję: 'Grafika jest praktycznie "do wyrzygania"'... Sebastian! Strzeż się takich porównań :}. Sam musiałeś się bronić w następnym zdaniu, że to nie jest bynajmniej jej ujmą.

:)
[#6] Re: Darkmere: The Nightmare's Begun - recenzja
Kurcze nie wiem jakim cudem nie gralem nigdy w ta gre , musze to szybko nadrobic :)Dzieki za recenzje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem