Komentowana treść: Klasa MUI TextEditor 15.31
[#1] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31
A jest toto gdzieś dostępne? Na Sourceforge najnowsza to 15.30...
[#2] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@recedent, post #1

[#3] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31
To z czym tę klasę testują programiści, skoro z YAM-em i SimpleMailem się kaszaniła?
[#4] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@Grzegorz Kraszewski, post #3

NowinED?

EDIT: Anie, sorki. Właśnie sobie przypomniałem, że z nim też się sypała.

Ostatnia edycja: 28.09.09 20:32:49
[#5] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@mailman, post #2

Ten nowy to ma dopiero problemy z działaniem :(
[#6] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@AS, post #5

wiekszosci zewnetrznych klas mui przydalby sie jakis code review, często osoby dodają funkcj i niedokladnie testują swoje "dzieło" przez co mamy potworki typu nlisty

Ostatnia edycja: 29.09.09 10:35:50
[#7] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@AS, post #5

U mnie też - po podmianie Texteditor mcc i mcp na 15.31 i 15.30 nic co korzysta z owej klasy nawet sie nie uruchomi. Zdecydowanie, postęp widać... kiedyś po prostu wywalało program po napisaniu paru linijek. Ech...

P.S. Jest już dostępna druga wersja na MOSa. I ta jak na razie działa u mnie stabilnie, zarówno pod YAMem, jak i pod NoWinEdem.

Ostatnia edycja: 29.09.09 16:27:48
[#8] Re: Klasa MUI TextEditor 15.31

@recedent, post #7

Sam sobie odpowiadam, ale cóż... Już podmieniłem z powrotem na 15.28 - nie ma nic bardziej wkurzającego niż pisanie tekstu i nagłe "Application is meditating" bez możliwości zapisania swojego "dzieła". :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem