Komentowana treść: AmiParty 8
[#31] Re: AmiParty 8

@sand, post #30

Świetna wiadomość! Nareszcie mamy AmiParty OK. Przyjadę jak zwykle z kupą retro sprzętu i być może z moją drugą połówką :). Do zobaczyska grouphug
[#32] Re: AmiParty 8

@Kokos, post #15

Nie lepiej PKP? Nie stoisz w korkach, wygodniej i szybciej, 3h WWLBN, 1h do Chełma. Jest nawet pociąg bezpośredni (do LBN jako pośpieszny, dalej jako osobowy). Przynajmniej był, bo od kilku miesięcy nie jeżdżę pociągami.
[#33] Re: AmiParty 8

@Bagheera, post #32

Odradzam korzystanie z pkp na tej trasie (przynajmniej na razie). Aktualnie remontuja jakis most (chyba w Trawnikach), wiec sa problemy.
[#34] Re: AmiParty 8

@Kokos, post #15

Kokos (i wszyscy z Wawy):

Jest spora szansa (ok 95%) że również pojadę.
A jak będę jechać to swoją kolubryną.
Cztery wolne miejsca znaczy się. OK
Jeżeli komuś niestraszne moje towarzystwo i przejazd w jedną stronę za free to zapraszam.
Niczego na 100% nie obiecuję (muszę żonę urobić) ale myślę że da radę.
Do końca imprezy raczej nie zostanę, dlatego transportu powrotnego nie zapewniam.

Stacho
[#35] Re: AmiParty 8

@stachu100, post #34

Ja może będę miał dwa wolne miejsce w samochodzie (dla kogoś z Lublina). Ale na dzień dzisiejszy nie mogę niestety obiecać podwózki, bo nie wiem jeszcze z jakiego miejsca w przestrzeni będę wyruszał na AmiParty (być może wcale nie z Lublina).
[#36] Re: AmiParty 8

@MarX, post #31

Tak, widzialem w galerii Twoje zdjecia slubne z obiema przyjaciolkami. Te z A600 to dopiero czad OK
[#37] Re: AmiParty 8

@Sir_Lucas, post #13

tylko nie karaoke, chyba nie chcecie odstraszyc uczestnikow?
[#38] Re: AmiParty 8

@adater, post #37

Jak sobie przypomne to sławetne karaoke to mnie skreca :)
[#39] Re: AmiParty 8

@Drako^lM, post #38

Nie tylko Ciebie, tak przy okazji to tym razem powinienem przyjechaæ
[#40] Re: AmiParty 8

@MarX, post #35

Jakby to było możliwe to super. Jak będziesz wiedział to napisz na priva. Zresztą sam się przypomnę.
[#41] Re: AmiParty 8
WAŻNE :
Cena wiazdu na AmiParty to 10 zł .
Odpowiednia informacja pojawiła się już na stronie spotkania .
[#42] Re: AmiParty 8

@Drako^lM, post #38

Nie było tak źle ;) Teraz przynajmniej jest co wspominać
[#43] Re: AmiParty 8

@deez, post #19

Gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze życia :D
[#44] Re: AmiParty 8

@MarX, post #31

Czekamy z niecierpliwością i będę miał nawet dla Ciebie niespodziankę :P
[#45] Re: AmiParty 8

@Sir_Lucas, post #43

Dzięki. :)
[#46] Re: AmiParty 8

@deez, post #19

Heh, 17.10.09 to data jaką zapamiętam na długo... ponieważ to mój ślub. :)

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego życzę. Mam nadzieję, że szanowna Żona nie zastąpi MorphOS-a. Musimy przecież jeszcze wspólnie ponarzekać na MorphOS 3.0. ;)

Dla mnie data też nie jest zupełnie zwyczajna, bo tego dnia nasz maluch skończy dokładnie miesiąc. Zmieniły nam się priorytety, nie? Ech... starzejemy się... ;)

Ostatnia edycja: 03.10.09 17:10:42
[#47] Re: AmiParty 8

@MDW, post #46

Mam nadzieję, że szanowna Żona nie zastąpi MorphOS-a.

A ja mam nadzieję, że szanowna żona nie zastąpiła Ci MorphOS-a, zatem weźmiesz grxmrx-a i przyjedziecie .
[#48] Re: AmiParty 8

@Grzegorz Kraszewski, post #47

Zdecydowanie popieram OK
[#49] Re: AmiParty 8

@Drako^lM, post #48

MDW na AmiParty?! Prędzej odbędzie się w Chełmie prezentacja MOSa 2.4 niż zobaczymy tam MDW... :P
[#50] Re: AmiParty 8
Widzę, że tutaj niezła się impreza szykuje
Oznacza to, że mnie nie może tam zabraknąć
[#51] Re: AmiParty 8

@Tims, post #50

Jak zawsze na AmiParty :)

Kiedy będzie nowe logo ? :)
[#52] Re: AmiParty 8

@recedent, post #49

kto wie czy tak nie będzie ;)
[#53] Re: AmiParty 8

@Drako^lM, post #52

Jak on przyjedzie, to uroczyście obiecuję, że będę żreć samo mięso podczas party. ;)
[#54] Re: AmiParty 8

@Kokos, post #53

Bądźmy realistami, Drako o 2.4 mówił raczej :P
[#55] Re: AmiParty 8
dostałam wczoraj nowy i pachniusi zasilacz do laptopa więc mogę w końcu na ppa wejść.
Szykuje się rewelacyjna impreza i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że żony i narzeczone nie zniechęciły się po AEM i przyjadą (ew. z domu wypuszczą i nie będą straszyć rozwodem). Ja jak zwykle szykuję się na rozrywkę ( zamawiam Atari ) i czy mogłabym nieśmiało poprosić o wzięcie PS3 z grą LittleBigPlanet .... Gumboy pokłony
będziecie mieć mnie z głowy na cała noc


Odliczamy?
jeszcze tylko ... poniedziałek, środa , piątek i już AmiParty
ha
[#56] Re: AmiParty 8

@flea, post #55

Jeśli się finansowo wyrobię, to pewnie zmieści się to dodatkowe pudełko z LBP ;)

Ale na zrobienie levelu, bądź dodanie czegoś do poprzedniego czasu już nie będzie.
[#57] Re: AmiParty 8

@Kokos, post #53

3mam Cie za słowo ;) Jeszcze tylko 7 dni i startujemy :D
[#58] Re: AmiParty 8

@Tims, post #50

Tims jak tam prace nad nowym logo? Czekam z niecierpliwością na rezultaty :D
[#59] Re: AmiParty 8

@Sir_Lucas, post #58

Nowe logo już niebawem :D
[#60] Re: AmiParty 8

@Tims, post #59

Wszyscy czekamy bo czasu już niewiele zostało ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem