Komentowana treść: Wywiad z Adamem Durokiem
[#1] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
MegaBlast ile ja w to cialem z kumplami ! to byly czasy ... :P
[#2] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
Wywiad naprawdę bardzo fajny. Super, że ktoś przejął Pałeczkę od Benedykta. Mam tylko jedno jedyne ale. W paru miejscach byłem pewny, że czytam wywiad robiony przez B.D. a nie przez Logana. Logan czy czerpiesz inspirację z tych wywiadów Dziubałtowskiego?
[#3] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
dziwne... w jednym miejscu "spędzam sporo czasu w internecie wyszukując ciekawych treści, często tych nostalgicznych z czasów Amigi", a w drugim przyznaje, że nie kojarzy PPA. Ile można wyszukiwać ciekawych treści z czasów Amigi i nie natknąć się na PPA? :P
[#4] Re: Wywiad z Adamem Durokiem

@Adrian Horn, post #2

Weź człowieku lecz się.. Ja pierdzielę.. Jak się bryndzlujesz w zaciszu ciemnej łazienki to też myślisz o Benedykcie?

Co to za język spod budki z piwem? Ostrzeżenie.

moderator
[#5] Re: Wywiad z Adamem Durokiem

@Kokos, post #4

Nie no, spokojnie. Tylko spokój może nas uratować - zapewne Logan czytał niejeden wywiad przeprowadzony przez Benedykta i szczerze mówiąc niektóre pytania do rozmówców narzucają się same (Benedyktowi też zarzucano szablonowość w zadawaniu pytań, no ale o co tu pytać? Można ewentualnie ciągnąć za język i rozwijać wątki, które się pojawiają w trakcie i tyle. Swoje i tak trzeba powtórzyć w każdym artykule).
[#6] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
Wielkie dzięki za wywiad. OK
[#7] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
Ja tez zakonczylem na 030/50(padla) ktora wlasciwe byla mojego
brata(pulsar/intruders) i tez myslalem ze tani pc to bedzie caly swiat.Cale szczescie, ze w pore zobaczylem, ze swiat nie moze byc w jednym kolorze .....
[#8] Re: Wywiad z Adamem Durokiem

@recedent, post #3

Bardzo słuszna uwaga. Przecież jak się wpisze "amiga" na http://google.pl to link do PPA wyskakuje na trzecim miejscu (a nawet drugim nie licząc linków z tych samych stron). Trudno wpisać coś innego szukając amigowych klimatów. :)

Ja fanem ZX Spectrum nie byłem, nie jestem i zupełnie nie śledzę losów tego retro-sprzętu. No ale jak gdzieś słyszę, że ludzie się tym jakoś jeszcze (albo znów) zajmują to nie jestem zaskoczony. Dla mnie to zupełnie naturalne, że bardziej kumaci ludzie mają nietypowe hobby. :)
[#9] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
Wypas, dzieki wielkie. Szczegolnie za te graficzki podwieszone pod wywiadem. Cud, mniut i lozeszki :D
[#10] Re: Wywiad z Adamem Durokiem
Fenkju za wywiad :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem