Komentowana treść: Sam440 i BOH w jednym stali domu
[#1] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu
Czy ja dobrze rozumiem? Za zakup Samanthy dostaje się 50 eurocentów bonusa na BOH? Zaskakująca promocja, tyle powiem.
[#2] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@Grzegorz Kraszewski, post #1

No, nie jest to M$ ktory moglby sobie pozwolic i na doplate i 12 euro. Ale dobre i to.
[#3] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu
Ogroomna zniżka nie ma co.
[#4] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@Dzban, post #3

Właśnie się zastanawiam gdzie ta gratka, pół eurocenta i gratis wysyłka, bo w jednej paczce? Jakby gratis dawali grę, to by było logiczniejsze.

Kurde, nie będę gorszy, ogłaszam, że do każdego zakupionego od dziś konta w naszej ofercie hostingowej, dodaję gratis 1 GB transferu!
Akcja dotyczy tylko płatnych kont, aby z niej skorzystać należy w formularzu napisać "pół eurocenta w promocji".

Oferta jak najbardziej poważna!
[#5] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Plus podatek
[#6] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@eastone, post #5

A "sheepment cost" do Polski wcale taki mały być nie musi. Pewnie kila ojro się oszczędza w ogólnym rozrachunku (aczkolwiek promocja kijowa raczej).
[#7] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@GumBoy, post #6

Promocja może "kijowa", ale za to ile sie o niej mówi.
[#8] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@XaVeR, post #7

Genialne. Proste - i genialne. Żeby MOS-Team miał takich PR-owców... :)
[#9] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@recedent, post #8

A to jest istona wada MorphOS Teamu ze nie ma nikogo od PR :(
Chodz z drugiej strony nie taka duza ;)
[#10] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu
Finansowo promocja raczej nie powala, chociaż nie zapominajmy o tym, że oprócz znikomej obniżki ceny gry obniżono również cenę płyt głównych, co w przypadku Flexa daje ok. 24 ojro. :)
Oprócz tego jest jeszcze coś, co mi się podoba w tej promocji - jeżeli ktoś planuje zakup obydwu produktów to może to teraz zrobić za jednym zamachem.
[#11] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu
Wszyscy podniecili sie ta promocja a najwazniejsze chyba jest to ze firma podjela sie dystrybucji gry i co za tym idze malej ale zawsze jakiejs jego promocji :) To tez duzy plus a nie jakas tam malo znaczaca promocja.
[#12] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu
A mnie zastanawia jak to jest z tą ceną netto. Nigdy nie kupowałem nic za granicą. Doliczą mi vat w jakiej wysokości? Będę musiał dopłacić na granicy na cle różnicę (vat UK/ Polska)? Gdybym miał kogoś UK, to jak mi taką płytkę przywiezie do Polski, to co idzie kupić bez vatu (jak nie jest sie fajffuklokiem )? Pytam serio.
[#13] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@ender, post #12

Gdy kupujesz w Unii naliczą ci Vat kraju w którym kupujesz. Nic nie będziesz musiał doliczać ani dopłacać czy oddawać. Po prostu paczka przyjdzie do domu.
[#14] Re: Sam440 i BOH w jednym stali domu

@TomK, post #13

Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem